Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van hogy a jómódú,...

Az miért van hogy a jómódú, gazdag, komoly egzisztenciával rendelkező emberek mind FIDESZ-esek?

Figyelt kérdés

Jó nyilván van kivétel, de általában azt látom hogy aki jól él az FIDESZ szavazó.


Vagy ha nem is konkrétan FIDESZ-es, de inkább velük van mint ellenük.


Ez miért alakult így?



2020. febr. 8. 07:01
1 2 3
 21/29 mindentudó99 ***** válasza:
0%
#20 Nem visszamutogatok csak visszakérdeztem. Megkerdeztem milyen gyerekkedvezmény volt előtte m8vel erre hivatkoztak. Na persze semmi vàlaszt nem kaptam.
2020. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Hát sajnálom de szerintem az a fontos hogy az ember a saját vagy a családja gyerekei megélhetését biztosítsa az életben. Te nem így látod. Nem baj"


Ez tényleg érdekes, mert akkor tényleg ott tartunk, hogy én a "köcsögbalbiberálishazaárulósorosügynök" vagyok a valóságban a nemzeti érzelmű hazafi. Már csak azért, mert én fontosnak tartom az ország helyzetét is (ezért se vagyok fideszes). Tudod amikor arról olvasok, hogy Magyarországon a szegényeken sújtja extra adókkal a kormány (a magas áfa és az egykulcsos adó ugyanis ezt eredményezi), és emiatt a társadalom felső 10%-a gazdagszik a leggyorsabban, vagy éppen azt, hogy nálunk az egyik legrosszabb a társadalmi mobilitás Európában, tehát nálunk a legnehezebb felfelé jutni, akkor én rádöbbenek, hogy nem szeretném ha ez az állapot sokáig fennállna. Ez ellen a kormány tehet és a parlament, a fidesz kormány ez ellen láthatóan nem tesz, emiatt nem vagyok fideszes.

Továbbá ha már családnál tartunk én nem szívesen vállalnék gyereket egy olyan országba, amiben ezek az úgymond játékszabályok, és az álom a zsíros nagy semmi csupán.

2020. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Meg az a szerencse hogy a többség nem az alapján vàllal gyereket hogy èpp ki kormányoz vagy milyen adópolitika van. Hanem saját örömére. Jól is néznénki ha ilyen hüleség m8nt politika vagy a pártok befolyásolnák az embert hogy szeretne e gyereket vagy nem.
2020. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"szerintem az a fontos hogy az ember a saját vagy a családja gyerekei megélhetését biztosítsa az életben."


vagy akkor


"Meg az a szerencse hogy a többség nem az alapján vàllal gyereket hogy èpp ki kormányoz vagy milyen adópolitika van."


Segítek, a kettő együtt nem megy! Ugyanis az életed nagyjából 90%-át a politika határozza meg. Az dönti el,hogy mennyit adózol, hogy mi mennyibe kerül, hogy mit tanulsz, hogy mit dolgozol és ezek miatt azt is, hogy ki mikor vállal gyereket, ha vállal egyáltalán.


"Hanem saját örömére."


Saját örömére sok mindenki szeretne sok mindent, csak az a fránya politika nem engedi.

2020. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
25%

Ez de butaság. Nincs ám mindenki belefordulva a politikába.

Semmilyen felmérés nincs, ami ezt támasztaná alá? Hány gazdagot ismersz? Alig néhányat, gondolom.

2020. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 mindentudó99 ***** válasza:
0%
#24 Ha nálad az dönt lesz e gyerek vagy nem hogy épp ki kormányoz akkor régen rossz. A kutyát nem érdekli ez
2020. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem a neve érdekes annak hogy ki kormányoz, hanem az, hogy hogyan?!

Felelőtlenül csak a felelőtlen emberek szaporodnak!

Ez a gazdaságpolitika nem ad stabil alapot a jövőt tekintve, úgyhogy ezért nincs nagy szaporulat! És nem is lesz, amíg valóban nem lesz egy normális gazdaságpolitika!

2020. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 mindentudó99 ***** válasza:
0%
A népesség 1980 óta csökken. És csökken a gazdag országokban is . Nyilván van oka de nem az hogy kormányoz.
2020. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"#24 Ha nálad az dönt lesz e gyerek vagy nem hogy épp ki kormányoz akkor régen rossz. A kutyát nem érdekli ez"


Tehát, akkor a családtámogatásnak sincs semmi értelme, elvégre ha senkit nem érdekel a politika vagy, hogy ki kormányoz, mikor gyereket vállal, akkor teljesen felesleges is adni, nem?

2020. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!