Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ekkora nagy befojása van a...

Ekkora nagy befojása van a politikának az emberek fejébe, a saját testvéreikel való hozzá állásba?

Figyelt kérdés
Nyilván a kényelmes Budapesti fotelokból könnyű kritizálni és kioktatni a szomszédokat, mert a rosszabbik fajta magyaroknak annyira sok mérhetetlen idejük van hogy napi szinten csak gyalázzák hol a kormányt, hol a külföldön élő magyarokat. Nem értem velünk szemben ezt a nagy gyűlölet miértjét. Nyilván azért van, mert félnek. Félnek mert mi nem azt tapasztaljuk amit ők, mi egy sokkal vadabb igazibb világot tapasztalunk, amelynek részese az etnikai elnyomás és sokszor a migránsok is. Nekik ál feljebb ha mondjuk, és ha a provokáció ellen beszélünk, mert nekik már az provokáció ha hozzá szólunk más nézetekkel vitatkozunk vele, szembesítsük őket a tényekkel. Nekik a testvériség és a nemzeti öntudat, más vélemények megnyilvánulása azok károsak, mert nem fér bele a kis lelki életükbe, de megvannak sértődve ha ki osszuk őket, megmondjuk nekik hogy naljanak le és nézzenek magukba, mert hogy mi ki közösítsük őket, elítéljük a véleményüket. Pedig a társadalom, egy egészséges társadalom úgy működik mint a hangyaboly. Ha berakunk egy más ellenséges bogarat vagy hangyát, azt pillanatok alatt megeszik, megölik. Mert egy társadalomban nincs helye a provokációnak és a gyűlöletnek, ha úgy tetszik akkor rasszizmusnak.

2020. febr. 8. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Értem amit leírtál, de mit akartál kérdezni?

Igen, nagy befolyása van a politikának. Mert eben élünk. És?

2020. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Bármennyire is utáljuk egymást, nem értem miért kell ez. Annak ellenére amit leírtam, szerintem van ennek valami más miértje is, csak nem tudom rájönni mi.
2020. febr. 8. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden ember fejébe pontosan akkora befolyása van a politikának, amekkorát ő enged neki.
2020. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!