Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gyurcsány...

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek Gyurcsány Ferenc évértékelő beszédéről?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 14:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Megtért, és magyar lett, amerikai evangélista köntösben.

Én csak azon csodálkozom folyamatosan, hogy hogy van egy árva lélek, aki valaha rá szavazott -akár a helyi kutyatenyésztők egyletében-.

Látva a mimikáját, a tartását, a gesztusait.

2020. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 mindentudó99 ***** válasza:
49%
Józan volt?
2020. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
28%

Végül leváltaná a dákót, vagyis dékát az összecsórt fontokból! 🤣

Mit kell a sok f...ságon véleményezni?

2020. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Megnéztem.


Csalódás volt.

Az volt a legnagyobb baja az előadásnak, hogy nem volt mondanivalója.

Többször elmondta a nagy humanista szöveget, de valójában folyamatosan gyűlölködött.


Aki egy kicsit is figyelt az észrevehette, hogy a grafikonjai 2018-ban értek véget. Egy évérékelőn, 2020-ban...

És ezek tele voltak csúsztatásokkal. "Tíz éve ugyanazt a családpolitikát folytatja a Fidesz.." (Nem szó szerinti idézet, nem tekertem vissza.) Erre ott van egy pár éves grafikon, de azt ugye meg sem említette, hogy éppen egy éve volt ebben változás. Azt pedig ugye mindenki tudja, hogy 9 hónapon belül nincs kimutatható változás. Ami ugye a 2018-ban végzédő grafikonokon nem látható...


Nekem úgy tűnt, hogy már maga is unja, hogy évek óta ugyanazokat mondja.


Persze nehéz ellenzékből évet értékelni, de valamit csak illett volna valamit felmutatni.


Ami jelzés értékű volt, hogy a közönség alig reagált. Majdnem annyira passzívak voltak, mintha egy Fidesz nagygyűlésen adta volna elő.

2020. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
28%
Elég az hozzá, hogy ő is csak részegen tudta végighallgatni.
2020. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi 14-es a korrekt választ ment a like :)
2020. febr. 11. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!