Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Orbán Viktor mindent megrendezett és tulajdonképpen megkezdte a diszkrét visszavonulását a tegnapi évértékelővel?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 év autoriter kormányzása és bűncselekményei után nem lehet csak úgy "leváltódni" és élni tovább gond nélkül, mert akkor az börit jelent. Viszont ha egy sikeres 10 évet egy dicsőítő beszéddel lezárva szépen magától visszavonul, netán súlyosan megbetegszik és külföldre távozik a hátralevő napjait békességben megélni még kormányváltás előtt azzal kibekkel mindent. A történelem meg majd csak ennyire fog emlékezni, mekkora nagy siker volt mert ő azt mondta és visszavonult.
2020. febr. 17. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Tintás volt orbán viktor keze.


Következtetés:Az elmúlt 10 év autoriter kormányzása és bűncselekményei után nem lehet csak úgy "leváltódni" és élni tovább gond nélkül, mert akkor az börit jelent. Viszont ha egy sikeres 10 évet egy dicsőítő beszéddel lezárva szépen magától visszavonul, netán súlyosan megbetegszik és külföldre távozik a hátralevő napjait békességben megélni még kormányváltás előtt azzal kibekkel mindent. A történelem meg majd csak ennyire fog emlékezni, mekkora nagy siker volt mert ő azt mondta és visszavonult.



Azaz igen.👏👏👏👏👏

2020. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Őszintén szerinted valaki elhiszi hogy tinta volt?

Havasi Berci egy vérbeli hazudozó mint a gazdája.

Szerintem a züllött külsejű Anikó asszon kapott pár maflást.

2020. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

1. Én még nem láttam vétaláfutásps tenyeret.

2 Nekem a kézfejem foltos, ha sok Medrolt szedek. Ha kínos volna, akkor Szente teszem, nem gesztikulálok

2020. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Képzelem, hogy mulat OV ezeken a bődületes találgatásokon.


Isten bizony, nem értem, hát akik ilyen marhaságokat írnak, soha nem ügyetlenkedték össze a kezüket-ruhájukat, asztalterítőt, az autó ülését valami elkapkodott filctollas írással? Amit hirtelen odafirkantottak, hogy ki ne szálljon a fejükből, amíg valami mást kell csinálni.

És hirtelen kezet se tudtak mosni, vagy nem volt kéznél a kézmosózselé vacak.

2020. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!