Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok magyar miért teljesen...

Sok magyar miért teljesen elégedett a balkáni életkörülményekkel?

Figyelt kérdés

Miért jó ez nekik, amikor azt látják a hírekben, hogy a kormány több milliárd eurót herdál el?

Miért nem háborodnak fel? Miért nem igénylik a jólétet?



2020. febr. 19. 21:22
1 2 3
 21/30 mindentudó99 ***** válasza:
42%
Ez azért van kérdező mert sok magyarnak nem olyan szerencsétlen az élete mint a tied. Persze ezért tenni is kell. Az amit te csinálsz hogy időtlen idők óta kiírkálod ide hogy a magyar nem igényli a jólétet nem vezet sehova. Már mondtam is hogy fejezd be mert kegyetlenül unalmas .Te a saját szerencsétlenségedet tehetetlenségedet vetíted ki az egész társadalomra. Fejezd be az örökös kesergést és főként ne csak a politikától várd az életed jobbra fordulását.
2020. febr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
47%

Mindig aranyos, mikor pár válaszoló a politika kategóriában megmagyarázza, hogy a politikának nincs hatása az életedre. :-DDDDD


A másik, amit imádok az olyan válaszoló, mint aki azt írja, hogy:


"Én éveket dolgoztam Ausztriában és Németországban a vendéglátásban, minden nap túlóra, alig engedtek el szabadságra, evésre is alig volt idő kb 10 órát dolgoztam minden nap korgó hassal, egy kis albérletben voltam egy törökkel és egy románnal mert olyan drágák a lakások hogy nem igaz."


Értitek, nem heteket, majd felmondott, hanem ÉVEKET! Szinte látom magam előtt szegény kizsákmányolt korgó gyomrú magyart, aki azért mikor megtudja a hazai béreket, inkább marad kint gyomrot korgatni, mert azért az ottani bérek mégis négy-ötszöröse a hazainak, és komolyan még sajnálni is kéne?

2020. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
25%

17.

Szerencsére néhányan dolgoznak nyugaton akik ezt nem tudják megerősíteni. Sokaknak ismerőse, rokona.

2020. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
67%

Kezdjük az elején.


Mit definiálsz "balkáni életkörülmény" alatt? Szerinted nincsenek eltérő szintű fejlettség ott?


Honnan gondolod, hogy ez az életszínvonal van Magyarországon, amikor már országosan is jelentős fejlettségbeli eltérés van a régiók között?


Miért kéne elvárni az államtól a jólétet 8 általánossal, betanított munkásként? Szerinted más országban jobban fizetik meg őket arányban? Nem. Aki éveket a tanulásba fektetett, az szerintem joggal várja el, hogy ne annyit keressen, mint egy 8 általánossal rendelkező.

2020. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
64%

Nagy a világ állatkertje...

Nekem az okoz problémát, hogy a magukat baloldalinak valló szavazók a balos kormányoknak elnézik az impetialista módit, a jobboldali kormányokon a baloldali értékrendeket kérik számon.

Hánynom kell tőlük!

"Tanulni, tanulni, tanulni!" (mondta Lenin!)

2020. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi az igényük és bőven elég nekik az is, ha a bálványuk és annak csókosai tollasodnak ezerrel.
2020. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
45%
23.! Van, akik meg meg tudják erősíteni, akiknek dolgoznak kint rokonai, barátai.
2020. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 mindentudó99 ***** válasza:
28%
Nem CSAK a politikától kell várni a jobbra fordulást az életedben így írtam.
2020. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Ne fáraszd magad mindenttudó! DK-s...
2020. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
77%

"mindentudó99"


Nem feltétlen neked címeztem, ilyen kérdések alatt mindig talál az ember pár ilyen érdesek világlátású válaszolót, akik magukat amolyan modern kori Tarzanként liánokon hujjogatva képzelik el, aki független a politikától, és másokat is erre biztat.

Eddig ha rákérdeztem az ilyeneknél, hogy mire nincs hatással közvetlenül a politika, szinte mindig ugyanaz a válasz...a hallgatás.

Tudod írok egy tételes listát, hogy a politika határozza meg:

az államberendezkedést, a törvényeket, a rendeleteket, a gazdaság irányítását stb. -és eddig még senki sem mondta, hogy nem, nem a politika. Csak mindig furcsa, hogy páran pont itt a politika kategóriában akarnak téríteni, hogy a politika milyen jelentéktelen az életben, mintha Mekkába mennél ki, hogy márpedig Mohamed hamis próféta.

Érted, ha valaki az Ezotéria vagy Szórakozás kategóriában osztja az észt arról, hogy a politika jelentéktelen, felőlem oszthatja, csak ez pont itt elég mókásan hat. Ha jelentéktelennek gondolnád az életedben a politika jelentőségét te sem ülnék a politika kategória ötödik helyén.

2020. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!