Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Facebookon tényleg léteznek...

Facebookon tényleg léteznek fizetett bértrollok?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom azt, hogy lefizetnek embereket pláne kormány oldalról, hogy másokat hergeljenek. Ez tényleg létezik és fideszes politikusok fizetik le őket? Általában milyen kommenteket írnak?
2020. febr. 24. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Konkrétan az önkormányzati választásokkor teljes gőzzel üzemelt egy ilyen primitív a város ellenzéki jelöltet kocsmai stílusban pocskondiázó oldal. Aztán miután nyert valahogy eltűnt a süllyesztőbe.
2020. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Elnézve Takács elvtársat, létezhet ilyen
2020. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
igeeeeen engem is fizetnek tök jo telik belole gucci taskara, szolira meg minden en ijeneket szoktam irni h EJJEN A FIDESZ!!! meg A ZORBAN A ZISTENUNK! es mar jon is az utalas a szamlamra kethetente altalaban ‘OVBERTROLL’ a kozlemeny. ha valasztast nyernek bonusz is van meg kafeteria
2020. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen. És nem csak ott. A szovjetúnió többször le is bukott a fake accountok miatt
2020. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell nekik fizetni, ezek ingyen ilyen hülyék. De szervezett, az biztos.
2020. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen szép is lenne ha ezért fizetnének. :D :D
2020. febr. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Akiket én ismerek és a fidesz szekerét tolják, azok ingyen teszik, mert imádják a bálványukat. Az anyjukat is megrugdalnák, ha az bántaná akár szóban is a viktorukat.

Nem zavarja őket, hogy Dr. Soros Mihály Géza naponta csinál belőlük hülyét.

2020. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!