Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tényleg olyan rossz volt...

Ha tényleg olyan rossz volt Gyurcsány, akkor miért vannak az alábbi tények?

Figyelt kérdés

-miért van ilyen erős Gyurcsány nosztalgia?

-miért nem volt kivándorlás Gyurcsány idején?

-miért voltunk az EU-n belül is egy középmezőnyben, most meg miért csak Bulgária van alattunk élhetőségben?

-miért tudtunk sokkal kevesebb munkával is megélni akkor?


2020. febr. 25. 22:02
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
és egy bónusz kérdés amit elfelejtettem, miért volt erős a forint?
2020. febr. 25. 22:03
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem tények, hanem kérdések...
2020. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

Azon én is csodálkozom, hogy miért van ennyi beteg ember!

Hisz lemondott, az állítólagos sikeres kormány éléről. Nem ő jelentetett meg könyvet arról, miként mentette meg az országot, hanem Bajnai!

Számomra szomorú, hogy ennyi féreg imádja ezt az aljadékot!

2020. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
34%
Gondolkoztam, hogy hogyan fogalmazzam meg a mondandómat ehhez, de legegyszerűbb talán úgy, hogy "Egyik kutya, másik eb". Ő sem csinálta jól, mert ez is egy tény, sőt ezt saját maga is bevallotta.. Viszont a mostani "királyunk" még őt is túlszárnyalta negatív értelemben. Az a baj, hogy valamiért mi magyarok "főnököt" választunk, de mindig valahonnan a mezőny végéről. Mostanra pedig már ott tartunk, hogy mindegy, hogy kire voksolsz, a győztes csak egy lehet..
2020. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

-A Gyurcsány fanatikusok álomvilágban élnek és nem hajlandóak tényként elfogadni a tényeket. Azokat sem amiket Gyurcsány az öszödi beszédben maga vallott be.


-Azért nem volt kivándorlás mert Gyurcsány idején még nem lehetett menni! Akkoriban még fekete munka gyanúval bsztatták a magyarokat az osztrák határon!



-Gyurcsány idejében húztak el melletünk a szomszédok mint a vadlibák! Nézz csak utána! 1%alatt volt a GDP növekedés a válságon kívül.


-Nekem akkoriban gyalázatos volt a közalkalmazotti fizetésem Szégyenletesen alacsony!!! Persze lehet hogy neked nem. ezt nem fogom vitatni...


Nézz utána a tényeknek előbb mielőtt ilyeneket kérdezel!

2020. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
Én csak azt nem értem, hogy ezek ellenére miért került az ország államcsőd közelébe....
2020. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
A kérdésnek álcázott állítások meg külön megmosolyogtatóak. 😋
2020. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%

A bónusz kérdésre is válaszolnék!

Mesterségesen erősen tartott forint jót tett az eladósításnak! Az államadósságot forintban kellett kitermelni.

Van valami diszkrét bája, amikor az egybites agyúak nem Megyóért, vagy Bajnaiért rajonganak, hanem egy olyan féregért, aki lemondott, mondván meghaladta a probléma a képességeit!

2020. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Nem tényeket soroltál, hanem hazugságokat.

Tényleg olyan rossz volt Gyurcsány. Nincs "ha".

2020. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
38%

Arányaiban tekintve jobb volt akkor mint most. Hiszen kevesebb volt a fizu, mint ma, de a megélhetési összeg is alacsonyabb volt. Most hiába keresel többet, ha jóval magasabbak az árak. Ma 100ezer, 1millió szinte semmit nem ér, viszont nagyon nehéz megkeresni (főleg, hogy feleslegben legyen ennyi).

Szóval minden jobb volt akkor.


De ez nem azt jelenti, hogy jó politikus volt, meg arany élet volt. Ő se volt jó és pont. De jobb volt mint a mai kormány. Ha most is ő lenne és nem a baráti köre gazdagodna, meg nem külföldre adakoznánk, nem költenénk milliárdokat amivel nem lehet elszámolni, akkor már jobb lenne az élet. De ez ugyan úgy igaz akármelyik politikusra.

2020. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!