Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten már nem lehet...

Budapesten már nem lehet lisztet kapni. Mekkora ordenáré balkáni állapotok lesznek ha tényleg megérkezik a koronavírus?

Figyelt kérdés

Még egy regisztrált eset sincs, mégis megrohamozták a boltokat, akkora pánikkeltés van a kínai koronavírus járvány miatt és az esetleges karantén miatt.

Ha már most ez van, akkor mi lesz ha tényleg megérezik a vírus? Akkor már ki sem lehet jutni majd a városból, annyira tele lesznek a vonatok, autópályák. Szerintem már biciklivel, hajóval aki amivel tud fejvesztve menekülni fog. Megbomlik a rend, a közlekedés, élelmiszer, egészségügyi ellátás.

Valóban van mitől félni, valódi balkáni káosz állapotok lesznek Budapesten?


2020. febr. 27. 21:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Anyósom Pécsen lakik, mi Miskolcon.

Mesélte, hogy akart 1 nyamvadt kg lisztet venni. 3 boltba se talált.

Miskolcon én 2 napja nem voltam boltba.

Na nem azért, mert le..stam a bokám a korona vírus miatt, hanem mert nekem így kényelmes. Három naponta megveszem azt, ami kell a következő pár napban és slussz.

De vitamint, és immunrendszer erősítőt vettem én is és a családtagjaim nagyrésze.

2020. márc. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

'Budapesten már nem lehet lisztet kapni. Mekkora ordenáré balkáni állapotok lesznek ha tényleg megérkezik a koronavírus?'


Na ugye!

Hát ez az!

Mindenki tudja ezt, ezért is vásárolnak be most, amíg még van mit.

Azért vásárol be most mindenki

2020. márc. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!