Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történik ha nem szerez 2/3...

Mi történik ha nem szerez 2/3 ot a Fidesz a 2022 es választáson? Koalíciós kormányra kényszerül vagy mi?

Figyelt kérdés
Vagy 2/3 nélkül is tud kormányozni? Hm?

2020. márc. 5. 07:02
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
#40: Hát éppenséggel az iskolákat eleve online oktatással kellett volna ősszel kezdeni. A stadionokat már akkor bezárni. Az éttermeket viszont most már januárban korlátozásokkal újra kellett volna engedni (pl. x m távolság a vendégek között, x számú vendég max négyzetméterenként), mert így túl sokan fognak belebukni.
2021. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
29%

#41!

Jó dolog az online oktatás, de a felnőttek többsége sem képes otthon (hatékonyan) dolgozni. Aki meg home office-ban van, annak nem ideális, ha ott ugrál körülötte a gyerek. Arról meg ne is beszéljünk, hogy egy általános iskolás gyerek nem fog magának főzni. Azaz ez is egy plusz teher a szülőknek. Természetesen minden megoldható, Tehát aki olyat mond, hogy éppenséggel az iskolákat eleve online oktatással kellett volna ősszel kezden, az egyszerűen a birka.

A stadionokban is éppen olyan szabály volt, mint amit most javasolsz a vendéglátókhoz. A stadionokban eleve megoldható lett volna a megfelelő tér miatt. Mégsem tudták betartani az emberek. Maszkba lehet szurkolni, maszkban enni viszont nem túl hatékony. Tehát megint nem sikerült gondolkoznod, csak bégeted a ballib propagandát, ami abból áll, hogy minden rossz, amit a kormány csinál.

A vendéglátósok eddig is kaptam támogatást.

2021. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
57%

#40 nem komcsikám, nem állt meg a vírus Magyarország határainál, hanem egyszerűen nem terjedt el nem alakult ki olyan gócpont, és olyan immunhiányos tömeg, akiken keresztül terjedhetett.

Szóval az egyszerű véletlen miatt nem volt tavasszal nagyobb gond.


Második hullámban már nem volt meg ez a szerencse, pedig elvtársaid most durvábban korlátoznak mint tavasszal.

2021. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
29%

#43 és többi komcsika!


Döntsétek már el megától húzta-e be a kéziféket a magyar határnál tavasszal a COVID vagy jól kezelte a kormány a járványt!

Amúgy nagyon jó ez a nagy ballib összefogás! Mindegyik párt más hülyeséget mond és ha az egyik valaki cáfolja, akkor azonnal lehet jönni a másikka, hogy de...

2021. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
56%

#44 komcsikám, én nem vagyok az eltársad, már megmondtam többször! Egyik sem leninfiú. Egyszerűen szerencsés volt magyarország is, ahogy még sok másik ország, ami a második hullámban nem volt annyira szerencsés.

A magyar kormány akkor is csak látszat intézkedésekkel A tett úgy mintha kezelné a dolgokat, ahogy most is.

Akkor megúszták most nem annyira.


Utánzáson kívül kitalálhatnázok valami mást is, "elvtárs"!

Pl migráncsozzatok, sorosozzatok egy jót, hiszen szinte már szomjazunk rá 🤣

2021. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
52%

#45!


Nem is mondtam soha, hogy az elvtársam lennél. Ezt a kifejezést a komcsik használták és úgy tűnik most is használjátok.

Kitalálhatnám már valami újat azon kívül, hogy komcsiként komcsizol.


Nem a szerencsén múlt az első hullám hatékony védekezése, hanem a gyors reagáláson. De egy komcsitól nem is várom el, hogy tényeknek higgyen.

2021. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Az online oktatás egy hülyeség. Meg sem közlíti a normál oktatás hatékonyságát.
2021. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség az online oktatás, főleg akkor, ha nincs másra lehetőség.

Amúgy is meg kell tanulnia már gyerekkorban az önálló tanulást.

2021. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

#46 tudom mert most ti komcsik, nemzethy keresztény jobboldali szerepet játszotok, mert egy időre járatódott a komcsiság, így bújkálnotok kell. De a háttérben, a poltikátok ugyan az, lásd a kormány működése.


Amikor idézőjelben "elvtársnak", csak emlékeztetlek mik vagytok, mert kilóg a lóláb ;)


Miért találnék ki mást? Ezt sem találtam ki. Komcsik vagytok. Tudom, ezt akarjátok elrejteni a nemzethy keresztény jobboldali marketinggel, de ahog írtam, kilóg a lóláb. Tudom zavar titeket "elvtárs", és ez jól is van így. Örülök hogy zavar.

Engem is zavar, hogy nem vadászták le a magadfajtákat 30 éve, mint romániában tették...


Én hiszek a tényeknek, az első hullámban egész közép Európát elkerülte a vírus tömeges terjedése. Vagy szlovákiában, ausztriában, stb is a KISZ titkárod állította meg a vírust?

A KISZ titkárod mellesleg ezt mondta a 2. hullám előtt "állig felfegyverkezve várjuk a második hullámot" 🤣


Apropó! Hogy lehet, hogy most a kormány nem állította meg úgy a vírust mint az 1. hullámban? Ha akkor sikerült akkor most miért nem? főleg hogy szinte pontosan tudni lehetett hogy mikor jön...

Erre válaszolj "elvtárs"!

2021. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

A te kedvenc KISZ-titkárodat a hős MSZMP-s pufajkás Horn Gyula és Apró Piroska tette bankigazgatóként sikeres vállalkozóvá. Ez a komcsi mentalitás.

Na, meg a tények tagadása, amit folyamatosan művelsz.


Csak szólok, hogy Romániában nem Ceaușescu ölte meg az ellenzékét 1989-ben (addig tényleg így csinálta), hanem őt ölték meg.

Mellesleg az egy látszatper volt. Függetlenül attól, hogy köztudottan ártott az országának, egy koncepciós pert folytattak le ellene nagyon gyorsan. Tudom, hogy a te komcsi világképedben ez teljesen természetes, ahogy az is, hogy a komcsik ellenzékét meg kellene ölni. Pár hónapja éppen ilyeneket mondott a kedvenc, magát már inkább liberálisnak nevező komcsi KISZ-titkárod. Tudod, Fletó elvtársad!


A híreket nem olvastad, olvasni nem tudsz vagy földrajzból buktál meg? Svájban és Ausztriában igen durva volt az első hullám. Szlovákiában is rosszabb volt a helyzet. Horvátországban - bár nem nevezik Közép-Európának, de mégis csak határosak velünk, tehát számít ebben az összevetésben - lefújták a tavaszi rendezvényeket. Éppen mentem volna oda, tehát tudom.


Értem én, hogy a tények szemrebbenés nélküli tagadása és a pofátlan hazudozás ez bizonyos szint alatt hatékony módszer a meggyőzésre, de egy Hofi féle 8 általános felett már nem hiszem, hogy működik.


Leírtam már korábban, hogy mi volt a lényeges különség a két hullám között. Lehet, hogy másik kérdésben, de megtalálod. Sőt, valószínűleg már olvastad is. Ha akkor nem sikerült felfognod, akkor most sem fog menni. Felesleges lenne leírnom újra. Ha képes lennél gondolkodni, nem csak a pártközpont hülyeségeit püfögnéd vissza, akkor tettél volna fel ilyen kérdést.

2021. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!