Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz legközelebb miniszt...

Mikor lesz legközelebb miniszterelnök-jelölti vita Magyarországon?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a demokrácia és a politika fontos része a miniszterelnök jelölti vita.


Viszont nálunk ugye most már 14 éve nem volt ilyen, és engem személy szerint zavar, gondolom nem vagyok vele egyedül.


Az egy dolog, hogy a közbeszéd és a kommunikáció botrányos szinten van, az viszont szerintem egyenesen elfogadhatatlan, hogy még 4 évente a választásokra nem lehet egy normális, korrekt vitát összehozni. Mintha Orbán régóta kerülné nem csak a vitákat, de bármilyen olyan hasonló helyzetet is, amikor nem az ő irányítása alatt van minden.


Amíg Orbán van, addig nem lesz vita?



2020. márc. 10. 20:31
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Orbán egy gyáva féreg, tudja, hogy ha kiállna bárkivel, akkor kiderülne, hogy a "király meztelen" és esztelen, ezért kerüli mindenféle kifogásokkal a vitát.

Előválasztási miniszterelnök-jelölt vita viszont biztos lesz, akár több is.

2021. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!