Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol a magyarországi...

Árokpart kérdése:

Ki mit gondol a magyarországi koronavírussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ebben a kérdésben tudom, hogy jelenleg még csak jóslásokba sem lehet és nem is érdemes bocsátkozni. Azonban vajon az esély megvan rá, hogy a kora nyári időszakra helyreálljunk belőle és vissza lehet addigra vonni a veszélyhelyzetet és legrosszabb esetben a megbetegedések száma legfeljebb csak pár emberrel emelkedhet? (Az is nyilván sok, de nem hinném, hogy itt megállna a helyzet?.
2020. márc. 11. 16:27
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
Magam részéről várom a melegebb időt. Hátha segít
2020. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Magam részéről várom a melegebb időt."


Ausztrália, Singapor, Malayziában is sok a fertőzött, ott pedig 25-35 fokok vannak jelenleg.


[link]

2020. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kellemes izgalom. A betljesült végidők konteo keveredése a mind összetartozunk és szeretjük egymással.

Love ❤

2020. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevés mit tesz a kormány
2020. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eleinte tök nem aggódtam, de most mióta van egy maroknyi fertőzött idehaza, elnézem az illetékesek bénázását... és kezdek aggódni, hogy nem fogják tudni kezelni a helyzetet.
2020. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!