Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt most komolyan gondolja a...

Ezt most komolyan gondolja a BME járványügyileg?

Figyelt kérdés
Minden egyetem ki tudta üríteni a kollégiumokat anélkül, hogy a diákoknak még egyszer vissza kellett volna menniük az egyetemekre a kollégiumok elhagyása után. Ez elvileg az ország legf--szább egyeteme. De most inkább a legf---szabb egyetemnek gondoom. Most az összes BME-s felutazik, a plusz utakkal simán összeszed minden vírust, illetve egymástól is összeszedik. Nomrálisak ezek?

2020. márc. 14. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a BME

Nekem is vissza kell utazni hogy kijelentkezzek..

2020. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És te melyik egyetemre mész vissza? Nem érzed te is fasságnak B M E G?
2020. márc. 14. 22:26
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ezzel az intézkedéssel nem kicsit lőttek maguknak öngólt.
2020. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Miről van szó? Leirná valaki?
2020. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
4: [link]
2020. márc. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kedves ötös én is erre gondoltam.
2020. márc. 15. 17:46
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva, valaki szóljon már egy járványügyesnek. Vagy legalább egy újságnak. Ezt nem kellene.
2020. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a BME csinálta ezt. Nekünk is szerda este szóltak, hogy csütörtökön reggel 10-ig mindenki hagyja el a kolit, aztán ezt meghosszabbították pénteken 10-ig. Mindenki hazament szépen a legfontosabb dolgaival. Aztán konkrétan ma reggel jött az üzenet, hogy március 16-án estig mindenkinek ki kell költöznie teljes cuccal, úgyhogy édesapámat ezzel ébresztettem, ma délután ki is költöztem. És több egyetemről tudok még, ahol szintén ez volt. Igazából most nagy a fejetlenség, nekünk szerdán még csak azt mondták, hogy 1-2 hétre kell elmenni, most meg senki se tudja hogy vissza kell-e mennem oda valaha (mert végzős vagyok ráadásul). Szóval ők se tudták hirtelen, hogy most kiköltöztessenek-e mindenkit vagy ne.

Olyan híreket is hallottam, hogy mivel az egyetem mellett van egy kórház, az ott dolgozókat fogják elszállásolni, ha odáig fajulna a helyzet, plusz karanténnak se lenne rossz egy kollégium.

2020. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Köszi az infót. Ez borzalom. Miért nem vitt mindenki mindent haza már elsőre? Azért tudható volt, hogy itt nem 1-2 hétről van szó.
2020. márc. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9: Mert azt mondták, NEM KIKÖLTÖZNI, hanem ELHAGYNI kell a kolit. Még részletezték is, hogy nem kell hazavinni mindent, ott lehet hagyni agt, amit nélkülözhetőnek tartunk.
2020. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!