Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pintér Sándor belügyminisztert...

Pintér Sándor belügyminisztert hogyhogy tesztelik koronavírusra, amikor nincsenek tünetei?

Figyelt kérdés

2020. márc. 15. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Koronavírus esetén 2 hétig is tünetmentes lehet a beteg
2020. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

"Minden állat egyenlő, de némelyik állat egyenlőbb a többinél."


George Orwell: Állatfarm. Fordította Szíjgyártó László

2020. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem azt, vagy nem csak azt nézik, hogy vannak-e tünetei, hanem hogy kapcsolatba kerülhetett-e igazolt koronavírusos beteggel.
2020. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
*Dr. Pintér Sándor Mihály belügyminiszter, miniszterelnök-helyettes Úr!
2020. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 belapus ***** válasza:
86%

Az operatív törzs által felállított protokoll szerint nem kellett volna tesztelni a belügyminisztert.Ahogy nem tesztelik azokat az egészségügyi dolgozókat sem, akik már bizonyítottan fertőzött emberekkel találkoztak.

Az Orwelli idézet egészen találó ez esetben.

Láthatólag össze vannak zavarodva Orbánék.Szakemberekre kellene hallgatniuk, de ezt már évekkel ezelőtt elvetették.Számukra a párthűség fontosabb, mint a szakértelem.

2020. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

"mindenkire ugyanaz a protokoll vonatkozik"

[link]

2020. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre nagyon sokan kíváncsiak vagyunk, de sajnos a ma sajtótájékoztatót tartó kormánymegbízott nem érdemesített bennünket arra, hogy ezt megtudjuk.

Csak ugye eddig azt mondták, a teszt csak akkor mutatja ki a fertőzést, ha már vannak tünetek is...

NEM vagyok pánikpárti! Szerintem a Dél-Koreaiak csinálják jól: 210 ezer tesztet csináltak egy 50 milliós országban, legtöbbjét drive-in rendszerben. De hát ők nagyon otthon vannak a kutatás-fejlesztésben és van rá kapacitásuk. Nekünk (és sok más Európai "fejlett" országnak nincs)

NEM azzal van bajom, amit csinálnak vagy amit még csinálhatnának, hanem egyes hivatalos személyek kommunikációjával! (NEM Lakatos ezredes úrra gondolok, vele meg az újságírók lehetnének olykor nagyobb tisztelettel!)

2020. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#5: Én is pontosan így értettem! :D


Egyébként ezt nem értem én sem, hiszen más, "civil" emberekről is kiderült, hogy igazoltan koronavírusos emberekkel találkoztak, és mégsem szűrték őket, mivel tünetmentesek. De valószínűleg valóban az orwelli idézet esete állhat fenn, miszerint vannak, akik egyenlőbbek másoknál.

2020. márc. 15. 18:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig úgy tudtam, hogy két hét lappangási idő után működik a teszt. Mikor volt ez a találkozó? És minek használunk el erre egy jó tesztet, ha nem fog semmit kimutatni?
2020. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilván azért, mert ő a belügyminiszter, és ezt minden gúny nélkül mondom. Mivel találkozott fertőzöttel, ezért két hétig önkéntes karanténba kéne vonuljon, amíg a tünetek jelentkezhetnek. Na most ez egy belügyminiszternél valószínűleg nagyobb fennakadásokat okozhat, mint egy átlagos irodai dolgozónál, aki hazaviszi a laptopját és vígan dolgozik. Így sok macerát meg lehet spórolni azzal, ha elvégzik most a tesztet és kiderül, megfertőződött-e.
2020. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!