Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet most élelmiszerhe...

Hogyan lehet most élelmiszerhez jutni?

Figyelt kérdés

Az szuper, hogy csak az élelmiszer boltok lesznek nyitva, de már most sincs bennük semmi. Nem tudom minek kellett mindenkinek mindent felvásárolni, amikor bolt később is lesz. Jó mondjuk az érthető, hogy egyszerre többet vesz valaki, hogy kevesebbet kelljen mászkálni, de éppen ezért a házhozszállítást kéne államilag megoldani, mert már házhozszállítással se lehet semmit rendelni.


Az meg a másik, hogyha 2 héttel korábban meghozták volna ezeket az intézkedéseket, vagy csak teljes határzárt, akkor az egész sok milliárdos kár elkerülhető lett volna. A töredéke lett volna a kár. Ez micsoda felelőtlenség?



2020. márc. 16. 11:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Most komolyan, mit vártál a Fidesztől? Ők csak a kitalált problémákat tudják kezelni. Amúgy lehet még mindent venni csak portyázni kell. Én is most vettem FFP3-as szájmaszkot meg kézfertőtlenítőt mert éppen jött egy szállítmány az egyik gyógyszertárba.
2020. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Mi péntek-szombat voltunk vásárolni, mindent lehetett venni. Annyi, hogy bizonyos dolgokból csak a drágább fajták maradtak, vagy épp azok, ami senkinek se kell (csirke farhát meg nyak pl.)
2020. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%

Ne huhogj már!


Reggel is tele volt az ALDI!!!!! Hússal, minden egyébbel! És ugyanígy - gondolom - a többi élelmiszerbolt IS.

2020. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

Mások azért óbégattak volna, ha már két héttel ezelőtt történt volna hasonló korlátozás....


Nektek semmi se jó, lényeg, hogy a kormányt lehessen szidni valamiért... :-s

2020. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 belapus ***** válasza:
69%
A kár az nem igazán lett volna elkerülhető, de a fertőzöttség egyenletesebb lehetett volna, ahogy az ellátásuk is, nem lett volna ( vagy nem lesz, reméljük ) egy időben rengeteg beteg, akiknek az kezelésére nincs elegendő szakszemélyzet.
2020. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Én speciel nem mehetek dolgozni, élelmiszeripari laborban dolgozom, de az asztmám miatt veszélyeztetettnek ítéltek. Home officeba dolgozom, ami azt jelenti, hogy a boltba se kéne mászkálnom, nem ugorhatok le minden nap
2020. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Ti valami zsákfaluban éltek, vagy esetleg rosszkor szálltatok ki egy időgépből? K.urvára van minden mindenhol.
2020. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
A Lidl és az Inter Spar dugig volt. Vásárlókkal. Amit lehetett felvásárolták. Én csak egy hétre vásároltam, reménykedem hogy a jövő héten el tudok menni és kapok is élelmiszert. Még bízom az immunrendszeremben a h1n1-et is túléltem idős családtagom nincsen. Amúgy eüben dolgozom.
2020. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Nincs áruhiány. A sok ember kifosztja, de feltöltik. Reggel kell menni vásárolni. Én is láttam, hogy szinte üres, aztán csurig van. Érdekes, hogy a zöldség-gyümölcs nem fogy annyira...
2020. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Remélem az ilyen remhirterjesztoket jól meg..a a rendőrség, millió kaja van a boltban és a házhoz szállító cégek is mind működnek
2020. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!