Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dohányosok! Be fogják zárni a...

Dohányosok! Be fogják zárni a tabakokat a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Én mint dohányos tartok ettől,leszokásra még nem szántam el magam,viszont jelenleg nincs pénzem "betankolni" azaz venni pl.3 kartont,hogy legyen tartalék.

Ti mit gondoltok erről? Egyre több mindent zárnak be.


2020. márc. 16. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha biztosan szeretnél belehalni a tüdőgyulladásba, akkor javaslom szívük napi több dobozzal.
2020. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
*szívj
2020. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én nem cigizek, de nem osztom 1-es és 2-es tahók hozzáállását. Pont most van szükség minden emberségre és jóindulatra amit lehetséges tanúsítani a másik ember iránt. Remélhetőleg ezeket az egységeket nem zárják az árucikkek jellege miatt és az árusító helyek sem alkalmasak nagy tömeg összegyűlésére. Úgy kell majd valahogy működniük, mint most a gyógyszertári 3 fős szabály értelmében és el kell felejteni ezt a jajbeneláthassanak baromságát a is a Fidesznek egy időre. Nyitott ajtó, egyszerre egy fő legyen bent és ennyi.
2020. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Én külföldi üdítőt vásárolok ott így hogy nem utazok jelenleg. Bár esélyes hogy végesek a készletek főleg a szlovák importok esetében. Azért nem csak bagósok járnak Lázár haverjainak boltjába.
2020. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, mivel a legtöbb boltban minimális élelmiszer is kapható. Amúgy érdekes kérdés, pro és kontra is vannak érveim:


1. Zárják be, mert éppen egy ilyen járvány idején minél kevesebb, a tüdőt roncsoló anyaghoz férjenek hozzá az emberek.

2. Ne zárják be, mert az embereknek így is nagyon nehéz lesz kibírni a bezártságot, ha valaki rendszeresen dohányzik, akkor még ingerlékenyebbé válhat. Ezen a pár héten-hónapon már valószínűleg nem múlik az ellenállóképességük.

2020. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Én inkább a könyvesboltok bezárása miatt aggódom. Most hogy otthon kényszerülnek maradni az emberek, a leghasznosabb dolog a könyvolvasás lenne, esetleg elolvashatnának olyan könyveket is, amikből tanulnának valamit ez idő alatt.
2020. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
6: Egy csomó ebookot kezdtek ingyenesé tenni emiatt.
2020. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért remélem nem lesz ilyen.

Egy "függőt" (igen,nem vagyok büszke rá,de sajnos az vagyok) nem lehet csak úgy elvonni a cigarettától.

Mondjuk tény,hogy népegészségügyi szempontból jót tenne az országnak egy össznépi "kényszerleszokás",de nehezen viselném el,az tuti.

2020. márc. 16. 15:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországban nem zártak be. Szerintem itt sem fognak.
2020. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És kit állít meg, ha be van zárva? #3 jót írt.
2020. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!