Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha netalátnán súlyosbodna a...

Ha netalátnán súlyosbodna a vírus, úgy várhatóak zavargások, szemkilövések, mint 2006-ban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lesznek, nem is akármilyen. 2006 ártatlan kis cserkészbál lesz ahhoz képest ami most következik...
2020. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. És sajnos sokkal komolyabbak. Csak ki kell várni, hogy az emberek ne kapjanak munkabért és ne legyen már élelmiszer sem a boltokban.
2020. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért jönnek állandóan ezzel a provokatív szemkilövöldözéssel... gondolod, ha Orbán alatt is lenne egy olyen esemény, ő puszikkal lövöldözne? ugyanmár... előkerülne ott még durvább is, mint a gumilövedék...
2020. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudjátok, hogy mi amúgy a nagy különbség amit nem vesztek észre? Én se vagyok oda ezért a bagázsért de 2006 ban azért volt az ami mert idióta módon ment a kormányzás. Most egy olyan vírusról van szó amiről nem a Fidesz tehet. Elismerem, hogy sok dolog ment itt rosszul 2010 óta de arról, hogy valamelyik kínai megette a denevért arról nem Orbán tehet. Tehát 2006 ban full a kormány hibája volt most meg nem.
2020. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!