Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Gyurcsány van...

Szerintetek Gyurcsány van olyan elmebeteg, hogy örül a járványnak és a gazdasági hanyatlásnak?

Figyelt kérdés
Hisz ebből ő politikai tőkét kovácsolhat. Persze bevallani sosem fogja. De szerintem biztos örül neki. Azt kívánja magában, hogy menjen csődbe az ország, hogy aztán újraválaszthassa magát.
2020. márc. 19. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha ez megtortenne akkor Magyarországnal vége végleg.
2020. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerinted a Gazdádnak mennyire járt a nyelve az izgalomtól, amikor 2008-ban beütött a válság?
2020. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

És ha csődbe megy az ország, újra is fogják választani!


Persze lehet hogy lesz egy kis polgárháborús kitérő is!

2020. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1

Dehogy van vége. Az elmúlt 1000 évben sokkal nagyobb károk érték az országot, mégis még itt van.

2020. márc. 19. 21:27
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Még ennél is alávalóbb.
2020. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a nyilatkozataikból, megnyilvánulásaikból látszik, hogy örülnek mindennek, ami az ország kárára van, mert ők abból hasznot húzhatnak. Az egész ellenzék ilyen. Az Unióban is ország ellen áskálódnak. Azt akarták, hogy megvonják Magyarországtól az Uniós forrásokat, hogy aztán gazdasági hanyatlás következzen be, és az ő malmukra hajtsa a vizet. Nagyon betegek egytől-egyig. Amúgy nem vagyok fideszes, szavazni se járok, nem vagyok kíváncsi az ezzel kapcsolatos kommentekre. Csendes megfigyelő vagyok.
2020. márc. 19. 21:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha örül neki ha nem attól nem lesz se több se kevesebb halott.


Ő most lubickol abban a szerepben, hogy mindenféle felelősség nélkül lehet nagyokat mondani, ami megy is neki. (szerencsénk, hogy nem vezető szerepben van, mert 2008-ban bizonyította, hogy amikor tenni is kéne valamit már nem áll a helyzet magaslatán)

2020. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem az a szív fájdalmam hogy van olyan elmebeteg, mert elmebeteg is, hanem hogy vannak olyan elmebeteg követői akik.eut támogatják. Hangulatot és anarchiát akarnak kelteni!
2020. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akik őt*
2020. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az emberek a pozícióban lévő, ergo cselekvőképes politikai erők mellé állnak, amikor válsághelyzet van. Ez a GY.F. nevű egyed egyszer már belebukott abba, hogy képtelen volt kezelni a válságot. A politikai palettán lévő szereplők közül, ő a legutolsó, akit még egyszer hatalomra juttatnának a választók. A koronavírus minden érintett ország aktuális kormányát próbára teszi, legyen bárki is hatalmon. A normális ellenzéki erők ilyenkor vagy beállnak a kormány mögé, vagy inkább kussban maradnak. GY.F. ehelyett uszít. Meg fogja szívni. Nem kicsit, nagyon! :)
2020. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!