Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hétfőtől (03.23. ) tényleg...

Hétfőtől (03.23. ) tényleg érvénybe lép az otthon elhagyási tilalom/karantén)?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Rohadtul remélem, hogy maximum a veszélyeztetett korosztályra. Ha már miattuk verjük szét a világgazdaságot.


Nagyon kíváncsi lennék, hogy a hangulatkeltő 444, ATV (főleg a heti napló) mennyiben fogja viselni a gazdasági károkat, amiket a pánikkeltéssel okoznak. És hogyan fognak elszámolni a lelkiismeretükkel az 1 millió munkanélkülivel és a családjukkal.

2020. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Jaj mert a kormány intézkedéseit dicsérgető 888 éa origo jobbak.. akiknek durván hazudozások és ferdítések vannak, mint egy átlagos Észak-Koreai cikkben.
2020. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Orbán a mai infójában vagy bejelenti vagy nem.
2020. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni életbe lép-e. Válaszolhatok hétfőn?
2020. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Az öregeknek már régen lakatot kellett volna tenni a lakásukra, házukra.Ne császkáljanak.


Megy a duma, hogy "nincs itt vírus, 80 éves koromig nem volt, most sem lesz" meg "ki kell mozdulni".

2020. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Micimacko67 ***** válasza:
56%

1-es, az Index-et miért hagytad ki a felsorolásból?

Eddig nektek ők voltak a fő rémhír keltők...egy nap alatt 700 cikkel...

2020. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha rajtam múlt volna a döntés én inkább hagytam volna elterjedni a vírust. Lehet egyszerre több beteg lett volna, lehet meghalt volna még százötven 75 évnél idősebb ember, de még ez is jobb lett volna.


Helyette most sikerült szétverni az egész gazdaságot, vállalatok, cégek fognak tönkremenni, munkahelyek szűnnek meg, sokan elveszítik az állásukat. Milliók fognak padlóra kerülni pénzügyileg. Iparágak mennek tönkre, gazdasági szereplők csődölnek be.

És a vírus így is el fog terjedni, legfeljebb később.


Bár tudjátok mit, igazából erre az emberiségre lehet rá is férne a pusztulás!

2020. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: de ha te kerülnél olyan helyzetbe hogy lélegeztető gép kell és meghalhatsz, akkor inkább élni szeretnél mi? Leszarnád a gazdaságot és másokat csak éld túl mi? Vagy esetleg, ha valami szeretted?

Gondolkozz mielőtt kinyitod a szád.

2020. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ha én lennék olyan helyzetben, akkor valóban nem érdekelne a gazdaság és élni akarnék.


De nem én vagyok olyan helyzetben. Én az átlagos állampolgár helyzetében vagyok. És mint tagja a több millió átlagos állampolgárnak, akinek a pénzügyi helyzetét épp most készülnek hazavágni, ezért azt mondom, hogy inkább a társadalom egésze számára kedvezőbb döntést kellene meghozni.


És nem tartom igazságosnak hogy inkább a sokkal nagyobb létszámban lévő átlagembereket büntetik azért, hogy a hozzájuk képest kevés idős embert mentsék - akik ráadásul ugyanúgy elhagyják az otthonukat.

2020. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!