Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kijárási tilalom bevezetését...

A kijárási tilalom bevezetését bejelentenék a bevezetés előtt 1-2 nappal?

Figyelt kérdés

Szeretném ezeket az időket édesanyámmal tölteni

És kíváncsi vagyok adnának e időt a hazajutásra( Most Pesten vagyok, anyám Szombathelyen)



2020. márc. 21. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kénytelenek bejelenteni illetve van egy átfutási ideje és nem úgy működik, hogy leülsz ott ahol éppen vagy és ott maradsz amíg ki nem jöhetsz.
2020. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Te komolyan Budapestről akarsz járvány helyzetben Szombathelyre utazgatni édesanyádhoz????


Gondolkozz már! Fiatalként simán benne van a pakliban, hogy tünetmentesen hordozod és átadod.


Rossz ez a helyzet, de ilyenkor az idősebb rokonokkal nem szabad találkozni! Maximum segíteni nekik bevásárolni de a csomagokat is kontakt nélkül átadni.

2020. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ma vagy holnap bejelentik hogy tilalom van es akkor hetfotol
2020. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, ezt te komolyan jó ötletnek tartod?
2020. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor hétfőn menj oda hozzá, hogy kedd hajnaltól ne kelljen ezzel is küzdened.
2020. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy be, olászbá is szóltak. El is indultak ezrek délnek. Jó ötlet volt amint látod.
2020. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szeretném a kijárási tilalom alatti időket otthon tölteni, én és édesanyám már betegesen betartjuk a higiéniai előírásokat, persze tartanánk otthon is a két méter távolságot
2020. márc. 24. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!