Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Orbán újabb...

Mit szóltok Orbán újabb gazdasági bejelentéséhez?

Figyelt kérdés

Az első gazdasági program sem volt kevés, de most a kisvállalkozói kör szinte teljesen belekerült, az adómentesség, az adótartozások, kilakoltatások és behajtások elhalasztása hatalmas mennyiségű embert érint.

A gyes és gyed meghosszabbítása pedig sok családon segít.


2020. márc. 23. 11:40
1 2
 11/15 szántóvető ***** válasza:

pont hogy nem lesz munka.leálltak az autógyárak,a turizmus.rövidesen szembesülni fogsz vele te is.

"Akkor én is kapják ingyen pénzt, mert nem akarok dolgozni?"vagy van munkahelyed vagy nincs,ezt én nem tudom,nem is érdekel,nem is fontos.

2020. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

" Van munka, lehet menni, ha nem akarsz dolgozni, ne kelljen már téged másoknak eltartani. Az a pénz, amit elszórnak segélyre, az más ember által befizetett adó, amit kemény munkával keresett meg. Húzzál dolgozni"


Nem sok munka van már, és ha újabb rendeletek jönnek, hogy semmi más nem lehet nyitva csak élelmiszer boltok, patikák, benzinkutak, dohányboltok.. illetve semmilyen gyár nem üzemelhe ami nem élelmiszer vagy egészségügyi dolgokat készít akkor barátom nem lesz munka.

2020. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

"Van munka"

van tényleg, főleg most, amikor az ország fele munkanélkülivé válik éppen. aha.

2020. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért itt is elég sok hülye van.

Ne legyen benne senki olyan biztos, hogy holnap nem neki szólnak, hogy akkor ennyi volt.

2020. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#5 Bocsi, a kérdés kiírásakor még élőben ment.

https://www.youtube.com/watch?v=FM6k45Ntbus

[link]

2020. márc. 23. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!