Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az USA-ban minden állampolgár...

Az USA-ban minden állampolgár kapott 1000 dollárt a járvány miatt, nálunk várható hasonló megmozdulás a kormánytól?

Figyelt kérdés
1000.- Dollár kb 325.000.- magyar forintnak felel meg.

2020. márc. 24. 13:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
:DD
2020. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Hasonló igen, mi majd kapunk krumplit.
2020. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Módosítok: kurmpli helyett szájmaszkot :D
2020. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
Majd 2022 elején fogunk kapni egy zsák krumplit.
2020. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nagyon szükséges lépés lenne ilyenkor, mert előzetes szakértői becslések szerint több százezer magyar fogja elveszíteni a munkáját a járvány miatt és akiknek nincs valamennyi tartalékuk, azok nagyon nehéz helyzetbe kerülnek majd.


Egy ilyen egyszeri segély is sok ember helyzetén tudna javítani, még ha kevesebb összegű lenne akkor is hasznos lenne.

2020. márc. 24. 14:02
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
Várható, csak nem ettől a kormánytól és nem nekünk. Ez le se szarja a magyar embereket.
2020. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon remélem, hogy nem. Így is bele kell pumpálni 3600 milliárdot a bankszektorba kötvényvásárlással, hogy a dologtalan, felelőtlen hiteleseknek ne most omoljom a szar a fejére, hanem jövőre.


Az a pénz, amit neked odaadnak, az egy másik ember által megkeresett jövedelem (befizetett adó, elinflált megtakarítás), én személy szerint egyetlen dologtalant sem akarok pénzelni. Van rengeteg munka, futárt, árufeltöltőt, postást, rendőrt, katonát, beteghordót száz számra keresnek. Húzzál el dolgozni.

2020. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%
Nem állandóan koldulni kell meg várni hogy mások megmentsenek és segítsenek rajtatok, mert senki nem fog rajtatok segíteni magatokon kívül. Akármennyit rinyáltok, akàrmilyen sanyarú a sorsotok ezzel jobb ha szembe néztek a ti érdeketekben.
2020. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%

(Ejha!

Azt a jól tartott pávafiucska hozzáállás mindenit!

Ti aztán durrbele!)


Kérdezőnek hozzászólás:

Tartok attól hogy nálunk a "várható" az a mostmár mindegy-et jelenti>a"hasonló" pedig jelképes jelentéssel bír.

2020. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Kösz.. Én dolgozom és van is némi tartalékom, mert én már a vírus előtt is mindig tudatosan költekeztem és mindig hagytam magam körül tartalék tőkét, de a környezetemben a legtöbb embernek állítólag nincs ilyenje, és most ők paráznak a legjobban, hogy jaj mi lesz most, ha őket is elbocsátják majd. De amúgy a lakosság többségére az utóbbi igaz szerintem.
2020. márc. 24. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!