Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mint mond a Nélküled...

Nektek mint mond a Nélküled című dal?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 22:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem egy nagyon szép dal, és nagyon jó lenne, ha minimum a tizede igaz lenne, amit elénekelnek benne. Az igazság azonban nem ez. A helyzet az, hogy a magyar a legutálatosabb népség a Földön. A magyar mentalitás, felfogás, az emberek, mind, amitől hányni tudnék. Ez az állandó irigykedés, ez a tipikus ,,magyar vagyok, sose török ki innen" szerencsétlenkedés valami hihetetlenül taszító. Nem is taszító. Szánalmas!!!


Magyarország soha a büdös életben nem fog felérni egy USA-hoz vagy egy fejlett európai országhoz, ez miatt a magyar mentalitás miatt.


Bezzeg amikor egy magyar sikereket ér el, akkor mindenki nagyon büszke, feszít, de amikor arról van szó, hogy valaki kimondja az igazat, akkor ő sz.r meg a szemét, mint most Én. És akkor mindenki támadja.


Lehet itt szidni a kormányt. Lehet a vezetőséget hibáztatni a saját nyomorotok miatt! Semmit nem tesztek az ellen, hogy legyetek valakik. És nem is lesztek senkik. Ahogy mi, Fideszesek mondanánk: egyszerűen senkik vagytok!


Én egyet megígérhetek. Addig maradok ebben az országban, ameddig Orbán Viktor a Miniszterelnök. Egy perccel sem tovább.


És bármerre is járok a nagyvilágban: SOHA nem fogom felvállalni, hogy magyar vagyok.


20/F

2020. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Semmit!
2020. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!