Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan minden butus...

Most komolyan minden butus ember azt hiszi hogy holnaptól kijárási tilalom van?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Sokan igen. De ez nem kijárási tilalom csak annak csúfolt semmit sem érő látszatintézkedés mint a többi eddigi.
2020. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mert világtalan az emberek 99%-a
2020. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, mások mit hisznek. Én végigolvastam a rendeletet, nincs benne semmi értelmezhetetlen. Kissé bosszant, hogy pont 9-12 között nem mehetek vásárolni, de istenem, túlélem valahogy.
2020. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán jobb is, ha azt hiszik, legalább kevesebbet mászkálnak.
2020. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mindentudó99 ***** válasza:
Na azért írhatták volna egyértelműbbre is. Nem hagyhatod el a települést kivéve szabadidős tevékenység pl. Tehát sehova nem mehetsz de ha horgászni akarsz Bácsmegyéből mehetsz Szabolcsba is pecázni. Tulajdonképpen értelme nincs mert mindenki mindenhova mehet. Egy kivétel a boltokra vonatkozó korlàtozások.
2020. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, és a dzsekorin még linket is adnak hozzá okosék.
2020. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, korlátozás van. De hála neked és a hasonló felfogásúaknak lesz ebből még tilalom is. MARADJ OTTHON 2 HÉTRE, és akkor minden mehet a normális kerékvágásban. Mit nem értesz meg ezen? Ennyire nehéz a felfogásod most komolyan? 2 hetet kibírsz, mint mindenki más, aztán oda mész, ahova akarsz.
2020. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!