Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pipa mindenki azért...

Miért pipa mindenki azért hogy a forint gyenge?

Figyelt kérdés
Annak hogy a forint gyenge abszolút semmi hátránya nincs. Ez egy értelmetlen harc a kormánnyal szemben. A gyenge forintnak sok előnye van. Például mert olcsóbbak a hitelek, hitelre pedig mindenhol szükség van. A devizahitelesek akiket az erősen tartott forint kergetett bele a devizahitelbe, azoknak is kellenek az alacsony kamatok. Ha a forint értéke csökken akkor más valuták értéke nől. Az uniós támogatásokat euróba kapjuk, így azoknak az értéke sokkal nagyobb mintha erős forint lenne. A turizmusra is jó hatással van ezek miatt az alacsonyan tartott forint, így a külföldi turistáknak olcsóbb Magyarországra jönni/Magyarországon nyaralni.

2020. ápr. 1. 17:07
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
#17
2020. ápr. 1. 17:44
 22/59 anonim ***** válasza:
81%
Aham, annyira jó, hogy a MNB a múltheti nyilatkozatával szembement. Úgy befostak.
2020. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

#20: Bár nem én vagyok a 17. válaszoló, de parancsolj:


[link]

2020. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:
Az angol nem az erősségem, de szerintem továbbra is kommenzálja, és továbbra sem kellene azt az összeget lebecsülni ami nekünk az exportból származik. Egy folyamatosan bővülő összegről beszélünk.
2020. ápr. 1. 18:13
 25/59 anonim ***** válasza:
A "szerintem"-mel nem lehet vitakozni, érvelni, az így csak fikció...
2020. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 Micimacko67 ***** válasza:
69%

Kérdező amiket most itt összehordtál azt mind komolyan is gondolod?

Vagy csak a provokáció a célod a kérdéseddel?


Nem tudom, hogy mivel foglalkozol a civil életben ( itt látom, hogy provokátorként alkalmaznak), de a reál gazdasági folyamatokról fingod sincs...sajnos!

2020. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy hívom, hogy megmondom a csúnya igazságot.
2020. ápr. 1. 18:29
 28/59 anonim ***** válasza:
#27: A csúnya igazságot már fentebb belinkeltem. Az ábra jobb felső sarkában lévő három sárga téglalap a mezőgazdaság, míg a nagy kék a gépipart, a gyártást jelöli, a szürkéskék pedig a közlekedést/járműipart.
2020. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Vissza esik a fogyasztás, le is vezetik szépen.

2020. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 Micimacko67 ***** válasza:
54%

Matolcsynál dolgozol? Akkor már értem...

Egy dolgot mondj már meg! Ebben az évben mitől szállt el az infláció? Már 5% környékén van ebben az évben!

2020. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!