Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ér egyáltalán valamit a...

Ér egyáltalán valamit a kijárási korlátozás?

Figyelt kérdés

Ma vásárolni voltam. Utoljára 5 napja mentem boltba.

Csak ámultam azon, Hogy gyakorlatilag az utca tele van emberrel.

6-8 ember a buszmegállóban, jó közel egymáshoz. 8 éves gyerekek egyedül randalíroztak, energia italt iszogatva.

Boltba, senkit nem érdekelt a másfél méter, de a félméteres betartása se. Volt olyan család aki 5-6 fővel érkezett bevásárolni. Vettek kb 2 kis szatyornyi dolgot.


Mindez Miskolcon, új győri főtéren.

Rendőr persze egy sem.


Vicc az egész ahogy van. Szerintetek? Máshol is ez megy?



2020. ápr. 3. 00:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
19%
Semmi. Jelenleg semmiben sem vagy korlátozva.
2020. ápr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
92%
Elmondhatják hogy van, ahogy néztem kisvárosban még azt sem tartják be hogy idősek mikor mehetnek boltba.
2020. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
32%
Semmit, kb a tipikus szart pofozgatás. Még a kijárási tilalomról is rég lekéstünk. Azt is egy hónapja kellett volna bevezetni, hogy bármi esélyünk legyen.
2020. ápr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 anonim ***** válasza:
71%

A korlátozás bevezetését követő hétvégén kevesebben voltak kint, mint egy héttel korábban, pedig szép idő volt. Tehát volt értelme. Mai hír, hogy büntetni fogják kijárási korlátozást megszegőket.

Én arra számítok, hogy egy hét után lazulni fog a fegyelem, ezért szigorítani fognak a szabályokon és azok betartattatásán is.

Ma napközben úgy autóztam Bp-en, mint máskor este vagy hétvégén délben.

2020. ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet betartatni és értelme sincs sem itt, sem máshol. Megyek az utcán, megállít a rednőr, honnan tudja, hogy én hova megyek ez az első...Második, minden nyitva van napközben, gondolom azért van nyitva, hogy valaki menjen, ahhoz, hogy odajuss ki kell menni az utcára többnyire.. Most két hét, majd két hét múlva megint két hét majd megint két hét majd megint két hét ....... HOL A VÉGE??? NINCS VÉGE! Ez a vírus itt van és mindig is itt lesz, akkor döntsük be a gazdaságot, vegyük el emberek munkahelyét, otthonát stb. is, hogy aki nem a vírustól hal meg az éhenhaljon.
2020. ápr. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 anonim ***** válasza:
77%
Hu akkor szaladjunk neki mégegyszer... van értelme, nem az a cél (kivitelezhetetlen), hogy senki ne legyen beteg, hanem lassítjuk a járvány terjedését, hogy ne omoljon össze az eü. 1000 emberből, ha betartja a szabályokat 500 felelősségteljes ember, akkor már bőven megérte. Szerintem sok idős ember megijedt és nem megy ki, csak ha nagyon muszáj, persze lázadók vannak 60 felett is. Mindenki vegyen egy kicsit visszább ezzel a saját lelkiismeretünk is tisztább.
2020. ápr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de a tilalom sem érne semmit. Svédországban és Japánban még korlátozás sincs, az iskolákat sem zárták be. Ehhez képest egyik ország sincs az élvonalban sem a fertőzéseket, sem a haláleseteket tekintve. Arról nem is beszélve, hogy a koronavírus kevésbé veszélyes, mint pl. a szezonális influenza.
2020. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 Koplárovics Béci ***** válasza:
68%
Értelmes embernek korlátozás sem kell. A többiek meg... Nézz csak körül itt a gyakorin...
2020. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 anonim ***** válasza:
34%
Bp-en semmi különbséget nem látok, lidl-be nem fértünk be tegnak reggel fél 8-kor 3 hétre akartunk(2-en célirányosan, minél gyorsabban, maszkban) vásárolni, elmentünk egy másikba, ott egy fokkal jobb volt, de az is dugig, és 9 előtt jöttünk ki, és a bolt előtt ott tolongtak a 65 felettiek, rajtra készen
2020. ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 anonim ***** válasza:
68%
"tegnap reggel"
2020. ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!