Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogadod Orbán Viktort mint...

Elfogadod Orbán Viktort mint legitim miniszterelnököt?

Figyelt kérdés
Én nem, nem tudom komolyan venni. Szerintem Magyarországon Gyurcsány Ferenc az egyetlen demokratikus úton megválasztott miniszterelnök.
2020. ápr. 4. 17:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem, a nyomdafestéket nem tűrő személyes véleményemtől eltekintve sem. Aki úgy írja át a választási törvényt, hogy az csak neki kedvezhessen; százszor annyit költ kampányra és szemfényvesztésre, mint az összes többi párt; önkényesen felvásárolja az összes médiafelületet és módszeresen kihasználja a társadalom legműveletlenebb, legtájékozatlanabb rétegét, az eleve nem lehet legitim, mert esélyt sem ad a szabad választásnak. Arról nem is beszélve, hogy mit művelt azóta, hogy tíz éve újra hatalomra került. (Nem mintha az első ciklusa nem lett volna elég káros önmagában is...)
2020. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem Magyarországon Gyurcsány Ferenc az egyetlen demokratikus úton megválasztott miniszterelnök."


Innentől már nem lehet komolyan venni. Troll vagy. Vagy h.lye. Vagy mindkettő.

2020. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szóval még Horn Gyula sem volt legitim, csak a Fletó. Értem. (Tudod, egy kérdező számára az a legmegalázóbb, ha annyira síkhülye, hogy trollnak hiszik...) :)
2020. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!