Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK szavazók! Gyurcsány Ferencn...

DK szavazók! Gyurcsány Ferencnek ezzel a kijelentésével is egyetértetek?

2020. ápr. 5. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

DK szavazók azzal is egyetértenének ha azt mondaná Gyurcsány a fű kék az ég meg zöld..


Aki átlátja a politikát (és nincs pénz vagy másbeli érdekeltsége Gyurcsány támogatásában) az messziről elkerüli a DK-t.

2020. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Aki szemfülesebb az többszöri megnézésre észreveheti, hogy ez a felvétel nem is Magyarországon készült. Mármint a menekültekről.
2020. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Valóban nem arról az esetről beszél, mint amit közben a videón látunk. De azért szép próbálkozás :)
2020. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom én ezeken már csak röhögni tudok :D szerintem Fletó a magyar politika legnagyobb stand up-osa, ez az ember maga a két lábon járó paródia. Komolyan senki se veszi max 50 IQ alatti emberek, viszont röhögni jó rajta :D Remélem még sokáig velünk marad, addig is nosztalgiázok egy kicsit:


https://www.youtube.com/watch?v=lm4pKnTQyss

2020. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mit mond Gyurcsi, mert a DK szavazókat az Orbángyűlölet fűti, nem a Gyurcsányszeretet. Elég nagy a különbség.
2020. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne etessétek a trollt...
2020. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem értek egyet, mert tudom hogy hazudik.

Ezt pedig azért teszi amiért O1G is hazudik ugyanilyen kérdésekben. Azért, hogy megossza az ellenfelet.


Helyes.

2020. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lárifári.
2020. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#2 "Aki szemfülesebb az többszöri megnézésre észreveheti, hogy ez a felvétel nem is Magyarországon készült. Mármint a menekültekről."

melyik felvétel? Mert amit a kérdező belinkelt azon jól láthatóan ott van a magyar határt jelző tábla a nemzeti színekkel.

2020. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!