Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valoban igaz az hogy a 2022-s...

Valoban igaz az hogy a 2022-s valasztasokon csak Gyurcsany Ferenc es a Dk veheti fel a versenyt a Fidesszel szemben?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 10. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Addig még van 2 év. Kérdés, hogy lesznek-e akkor választások?
2020. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Hosszú az út odáig, lehet, hogy nem, de lehet, hogy igen.
2020. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Hogy a DK? Az esetleg. Hogy gyurcsány? Azt kétlem. Ha ilyen ütemben kígyóznak nála a kígyók, akkor addigra már járni is alig bír majd az "isiásztól".

Mindenesetre igen alacsony az ellenzék színvonala, ha egy bukott miniszterelnök lehet a "legnagyobb" közöttük.

2020. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Igen, valahol valakinek az álmaim igaz lehet ez az állítás.
2020. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Én remélem hogy igen, mert akkor biztosan a Fidesz fog győzni.

Egyébként az ellenzéket tökéletesen minősíti, hogy a vezéralakjuk Gyurcsány Ferenc 👋👋👋

2020. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem nem igaz, de ha mégis akkor az nagyon szomorú, nem is a Fideszre, hanem inkább az ellenzékre nézve.
2020. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
A DK egyedül nem igazán. Egy teljeskörű összefogás jó jelölttel már inkább, a választási rendszer 1 az 1 elleni meccsre van szabva.
2020. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

#7 Nem, nem arra van szabva.

Csak ti nem tudtok olyan politikusokat összehozni, akik egy pártként, egy meghatározott politikával elegendő támogatót szereznének.

Ezért összeöntitek azt ami külön-külön csak keveseknek ehető és egy moslékot tesztek az ellenzéki szavazók elé, mondván vagy eszik ezt a moslékot vagy nem kapnak semmit.

Ha megeszik, hát így jártunk. Meg is lesz utána a disznóól, nagyobb mint volt 2002 után is.

2020. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell nyomni a Gyurcsány-fóbiát, nem lesz, és nem is akar miniszterelnök-jelölt lenni. Ha az ellenzék nyerne kétharmaddal, akkor se menne. Ahhoz a DK-nak minimum 50%-os eredményt kellene produkálnia a választáson egymagukban, rajtuk kívül mindenki ellenzi, hogy ő legyen a vezér. A demokratikus ellenzéki pártok csak együtt vehetik fel a versenyt ebben a választási rendszerben, ha egymás ellen hadakoznak, akkor megint a Fidesz nyer. DK nélkül tehát nem megy, de egyedül a Dk-nak se megy. És szerintem a DK-n belül se akarja mindenki azt, hogy Gyurcsány legyen a miniszterelnök, mert belátják azt, hogy rengeteg szavazatot vesztene az összefogás a személye miatt.
2020. ápr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Senki nem veheti fel a versenyt a Fidesszel.

A Fidesznek 2 év múlva nagyobb többsége lesz, mint kétharmad.

Egy ilyen inkompetens ellenzékre a kutya nem fog szavazni.

Kíváncsi leszek, hogy a nagy ellenzéki listák vajon összefognak-e jönni.

Az egyik párt aszondja, hogy 1 teljes lista kell, a másik meg azt, hogy legalább 2.

Érdekes, októberben mindenhol össze tudott állni az egész ellenzék mindenkivel a győzelem érdekében, most meg szinte az összes párt egymást savazza, Jobbik, MSZP, DK és még sorolhatnám.


És most ezzel ne azt mondjátok, hogy kormánypárti vagyok, mert ez rohadtul nem igaz.


Ja, és nemhiába van minden választáskor 3 millió ember, aki nem megy el szavazni. Igen erős indoka van rá, hogy miért is nem megy el szavazni. Én sem fogok.


Amúgy akinek van egy csepp esze és vinni is akarja valamire, az már rég elhagyta ezt az országot.

2020. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!