Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedett vagyok eddig a...

Elégedett vagyok eddig a polgármesteremmel. Intézkedések, stb. Te elégedett vagy a tiéddel?

Figyelt kérdés
Székesfehérvári vagyok.Ti hogy viszonyultok a ti polgármesteretekhez ?
2020. ápr. 11. 17:13
1 2
 1/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
61%

Karigerivel?

Ennél a pojácánál még a türhő Tarlós is jobb volt. Ez a művigyori dilettáns már-már Demszkyt idézi...

2020. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Egy csaló szélhámos. Ígérgetni tud, de betartani az ígéretét nem. De hát politikus, mit is várhatna tőle az ember...

Bár az intézkedéseket elnézve még mindíg jobb, mint az az elmebeteg székesfehérvári, aki aztán a legidiótább intézkedéseket hozta, és holnap majd a csador viselését is kötelezővé fogja tenni.

2020. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Porga Gyulával?
2020. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pécsi vagyok:


Péterffy (Mindenki Pécsért Egyesület, ellenzék) szinte ugyanott folytatja, ahol a fideszes Páva félbehagyta.


Egykutya.

2020. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy elègedett. Annyi földje ès üzleti èrdeke van hogy màr csak a hobbyja a polgàrmesterkedès.
2020. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem fideszes, így maximálisan!
2020. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Székesfehérvári vagyok"


Szintén, én is elégedett vagyok vele, és ahogy a Facebook oldalán olvasgattam a kommenteket még nagyon sokan vannak így vele rajtunk kívül.

2020. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szentendre - új az egész vezetés. Eddig igen.
2020. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Budapesti főpolgármester egy nulla, ha nem csinálna semmit, nem szólalna meg, akkor legalább nem ártana. Megtett néhány látszat intézkedést a jogköre kibővítésekor, de addig lazán tolta, hogy sokkal szigorúbb korlátozó intézkedések kellenek (egyébként szerintem a mostaniak sem kellenek), de meglépni már nem volt mersze.
2020. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Székesfehérvár PÉLDAÉRTÉKŰ!


Nekünk sajnos itt karigeri jutott. Nem, nem vagyok elégedett vele. Alkalmatlan, bohóc.

2020. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!