Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor mond/mondatj...

Szerintetek mikor mond/mondatják le Karácsony Gergely (t)? Illetve kik lesznek a FIDESZ, illetve az ellenzéki főpolgármester-jelöltek?

Figyelt kérdés
Korábban örültem, hogy a Fidesz elveszítette Budapestet, de Karácsony Gergely súlytalan, nulla politikai teljesítménye még Demszky Gábor teljesítményét is alulmúlja. Szerintetek mikorra várható a főpolgármesteri pozícióból való eltávolítása, és kiket tartotok esélyes jelöltnek a posztra?
2020. ápr. 11. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Müller Cecília egyre népszerűbb, nem lennék meglepve, ha ő lenne az egyik jelölt.
2020. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Én nem értem,hogy Karácsonytól miért vártatok csodát.



Már az elején, az amúgy is túlduzzasztott fővárosi önkormányzati apparátust még jobban felduzzasztotta.Meg, az önkormányzati cégeknél, magasabb pozíciókból mindenkit kirúgott, független attól,hogy szakmailag rendben volt-e.



Mondjuk, megmondom őszintén én megszüntetném az önkormányzatoknál a pártokat.Legyen mindenki független.Felejtsük el az önkormányzatoknál a pártpolitizálást meg a színeket.

2020. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5 helyettese van, akik fúrják-faragják rendesen. :)
2020. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rajtam múlna,jövő kedden...
2020. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kik lesznek a jelöltek? Gondolom Puzsér, Berki és hasonló személyek.
2020. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha. 2024-ben ismét Karácsony!
2020. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!