Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te lemostátok hypóval a...

Te lemostátok hypóval a húsvéti tojást ahogy a tisztifőorvos asszony javasolta!?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Olajos magvakat, és savanyú káposztát ettem hozzá, utána elmentem nordikvólkingozni. Csodásan érzem magam!
2020. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Még a tyúkot is, kívül-belül!
2020. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem,mert a főzés hőmérséklete, elpusztítja a kórokozókat.
2020. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Lazy Lover ***** válasza:
93%
Igen sőt a tyúk levesbe is tettem 😆
2020. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg az idősek kézimunkázzanak. A kis perverz néni.
2020. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg a sonkát is hípóval. Biztonság kedvéért a főzelékbe is tettem 😁
2020. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Igen, meg azt az agyf @szt is, amit ettől a nőtől kapok. 😂
2020. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Aztán miután megpucoltat evés előtt még tíz percre be is áztatom a hypóba.
2020. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg is ittam a hypót, biztos ami biztos.
2020. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert 1 hónapja nem mentem ki a lakásból, így nincs tojás. Szerencsére lisztes cukros élesztő még van itthon, igaz, hogy híztam 10 kilót egy hónap alatt, felment a cukrom, és a vérnyomásom, nem tudok kisétálni a konyháig sem lihegés nélkül, de a vájrusz nem támadott meg!!!!!!! És amikor 2 év múlva előbújok, mert elfogyott a pacal konzerv, a vájrusz tudni fogja, hogy ez a 300 kilóra hízott, mozgáshiányos csávó, ez bizony betartotta a karantént, és szólni fog a többi vájrusz haverjának is, köztük az influenzának, hogy ez a csávó nagyon rendes volt, meg ne támadjátok. A szív-érrendszeri betegséget, és a krónikus vitaminhiány úgyis kinyírja majd.


Egyébként full komolyra fordítva a szót, szarok a vírusra, meg a pánikintézkedésekre. A körülményekhez képest normálisan élem az életem, és abba ilyen hülyeségek, mint a bolti vásárlás után az összes termék átfertőtlenítése, ruhák lehidrogénperoxidozása hazaérkezése után, fölösleges maszk használat, egyszer használatos kesztyű használat rohadtul nem fér bele. Azzal csak az elmém, és a Földet szennyezn.

2020. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!