Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen elgondolás mentén a...

Ezen elgondolás mentén a meleg férfiak a legideálísabb tagjai a társadalomnak?

Figyelt kérdés

- Nem zaklatják a nőket.


- érdeklődésüknek hála nem képesek utódokat nemzeni, így a túlnépesedés elleni harc éllovasai.


- Bizonyos melegek bizonyítottan kifinomultabbak érzelmileg, így szociálisna is érzékenyebbek, ezáltal ilyen munkakörökben is jobb munkát végezhetnek.


- Kevésbé agresszív, hőbörgő magatartást folytatnak, mint a magukat keresztény hetetóknak valló férfiak.


Ezek alapján kijelennthető, hogy a melegek bizonyos tekintetben hasznosabbak a társadalom számára?



2020. ápr. 13. 18:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%

-Svéd források bebizonyítotték, hogy a melegek alkalmatlanok szakmunkákra, amihez fizikai erő és gondolkodás kell egyszerre

-Francia források bebizonyították, hogyha nincs aki dolgozzon, az kevesebb adófizetőt jelent, így a meleg szektor támogatása is megcsappan

-Amerikai források bebizonyították, hogy a sorozatgyilkosok között magas az ateista meleg és biszex férfiak számaránya

-Angol források bebizonyították, hogy a melegek jóval nagyobb eséllyel nemi betegek, mint a hetero férfiak

-Magyar források bebizonyították, hogy a platón ugráló Pride résztvevők között alig van olyan aki normális munkát képes végezni

2020. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#7

Akkor a családon belüli erőszak nagyrészét migránsok követik el, igaz?

"2012-es adatok szerint Magyarországon havonta egy gyermek, hetente egy nő hal bele a párkapcsolaton és családon belüli erőszak ártalmaiba. Az elkövetők 95% férfi."

#12

Kicsit boncolgassuk már ezt a témát. De amúgy örülnék annak, ha esetleg forrást is tudnál küldeni, nem csak ilyen véletlenszerű szövegeket kiraknál ide nekünk.

Melegek nagyrésze jár edzőterembe, ennek nézz utána mindenképp, mert a nagyrészük igényes saját magára. Ne, kérlek ne keverd össze a nőiességgel! Én például programtervező matematikus vagyok, hát fáj olvasni, hogy nem tudok gondolkodni. :C na mindegy.

Ugyanúgy megcsappan, mint bármilyen más szektor támogatottsága, így például a GYES, GYED és bármilyen más juttatás. Nincs pénz -> kevesebb juttatások. Nem értelek.

A következő tényleg no comment. Honnan szedsz ilyen blődséget?

Én meg kimutatom, hogy a Budaházy-féle hetero-keresztény emberek jóval többet járnak melegrendezvényekre, mint a melegek saját maguk. Lehet, vannak rejtett vonzalmaik a melegek iránt🤔🤔

2020. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Szia írtad,hogy meleg vagy ugye?

Az lenne a kérdésem,hogy mi lesz akkor ha a bevándorolt népek itt Európában egyszer a kisebbségből többség lesz valamely országokban.

Tegyük fel sok belőlük iszlám vallású.Na szóval mi lesz az Európában rohamosan növő lmbtq-stb emberekkel? Mivel ugye az iszlám eléggé nem szimpatizál eleve mondjuk a melegekkel,és most szépen fejeztem ki magam.


Szóval nem paradox kicsit,hogy sok tegyük fel meleg ember szívesen befogadja a népvándorlókat.De lehet ,hogy ez hosszútávon visszájára fog elsülni?"

Valaki zaklatott a kérdés kapcsán egy priváttal, hadd válaszoljam meg itt. Őőő. Mutatsz lécci legalább egy meleget, aki "szívesen fogad be" bevándorlókat? Megint a légből kapott hülyeségeket szajkózod. Egyáltalán minek kavarod be a migránsokat ebbe? Mert ezt láttad a tévében?

2020. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Mutatsz lécci legalább egy meleget, aki "szívesen fogad be" bevándorlókat?"

Jó kérdés, ezt én se értem honnan szedik, miből gondolja bárki is, hogy a melegek rajonganának a muzulmán bevándorlókért? Én ismerek néhányat, de egyiktől se hallottam ilyen kijelentést, az ellenkezőjét viszont igen. Biztos vannak befogadóbbak is, vagy olyanok akiket nem foglalkoztat a téma mert bele se nagyon gondolnak, de nem hiszem hogy a többség különösebben szívesen fogadná be őket.

2020. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés. Ki az az idióta aki szerint a melegek támogatják a migrációját egy olyan vallási közösségnek amiknek a radikálisai a mai napig gyilkolják halomra a közösségük tagjait. Bravo!
2020. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi köze van a melegeknek a migránsokhoz? :DDD A migránsok nagy része iszlám vallású, mit támogasson azon egy meleg? :D Ekkora hülyeséget, a másik kedvencem, a melegekből csak fodrász lehet :DDD Hát mutatnék nekik egy pár olyan izompacsirta meleget, hogy futna félelmében.
2020. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Termeszetesen,ennek a foldi elet “tokeletes peldaja”,hiszen ez mar SAJNOS regen nem Isten orszaga
2020. ápr. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"2012-es adatok szerint Magyarországon havonta egy gyermek, hetente egy nő hal bele a párkapcsolaton és családon belüli erőszak ártalmaiba. Az elkövetők 95% férfi."


Fura figura vagy. Stigmatizálod a férfiakat, és azt sugallod, hogy rajtuk kívül nem hordott még genyóbb embereket a hátán a föld. Egyébként milyen logika alapján gondolod azt, hogy egy kis férfiekézés majd megoldja azt a problémát amit az EU szabadított a kontinensre? Nem felháborodni kell rajta ha gond van a migránsokkal, hanem tudomásul venni.


"Kicsit boncolgassuk már ezt a témát. De amúgy örülnék annak, ha esetleg forrást is tudnál küldeni, nem csak ilyen véletlenszerű szövegeket kiraknál ide nekünk."


A probléma nem bennem van, ha egyesek tudását meghaladja egy google vagy egy könyvtári adatbázis használata. Egyébként sem szeretem az olyan embereket, akiket a szülei a mai napig kiszolgálnak, és ezt elvárják másoktól is. Kicsit erőltesd már meg a képességeid, ha már eddig nem tetted.


"Melegek nagyrésze jár edzőterembe, ennek nézz utána mindenképp, mert a nagyrészük igényes saját magára. Ne, kérlek ne keverd össze a nőiességgel! Én például programtervező matematikus vagyok, hát fáj olvasni, hogy nem tudok gondolkodni. :C na mindegy."


Ennek fényében még mindig nem értem, hogy egy google vagy egy könyvtári adatbázis miért állít megoldhatatlan dilemma elé?


"Ugyanúgy megcsappan, mint bármilyen más szektor támogatottsága, így például a GYES, GYED és bármilyen más juttatás. Nincs pénz -> kevesebb juttatások. Nem értelek."


Én meg azt nem értem, hogy a fenti nyilvánvalóan provokatív kérdés alapján milyen válaszokat várt el a kérdező? Melegek között is sok a provokátor és a naplopó, nem mind grál lovag ahogy a kérdező próbálja hazudni.

2020. ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!