Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem visszatetsző az egy...

Nem visszatetsző az egy kicsit hogy csupa gazdag hírességgel meg sportolóval promózzák a maradj otthont? Tízezrek vesztik el az állásukat élnek panelban?

Figyelt kérdés

Persze a neten még tőlük is megvonná a sok maradjotthon profilképes hogy heti egyszer kimenjek a parkba.


Nyilván nem megyünk plázázni egymás nyakába sem. Viszont aki olyan házban él ami felér egy kastéllyal és annyi pénze van hogy bármit megrendelhet mint a balázs shown felkapaszkodott balázs és társai addig sokaknak már az kikapcsolódást nyújt ha kimehet a parkba egyedül.

Jönnek sokan jaj miattad kapja el a nagyi az úton. Na de a nagyi veszélyeztetett ne menjen a parkba. Meg hogy miattad nem lesz vége a járványnak. Na ja. Ez már azért is csacsiság mert ettől csak meredekebb lehet a görbe nem laposabb. Valamint sokan otthon vannak aki kimegy sem napi szinten megy ki heti egyszer csak. Attól nem dől össze a világ. A rendőrség pedig tapasztalatok alapján nem különösebben járőrözik gyalog sok városban.


Szerintem sokan már túltolják ezt a maradjotthont. Én ár ha a tv-ben meghallom átkapcsolok. Tudom van értelme de akkor is. Arról amit a gazdasággal tesz ez a helyzet pedig még nem is beszéltünk.


2020. ápr. 15. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%

Te is promózhatod a maradj otthont.

Csak a kutyát nem fogja érdekelni.

2020. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Igen.

Viszont ez tipikus bort iszik és vizet prédikál.


Az könnyen otthon maradt akinek kisebb erdő meg nagy medence van a telkén. Mellé bazi nagy házzal.

2020. ápr. 15. 21:48
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom most a TV2 műsorára gondolsz az okádék celebekkel. Szerintem is inkább azt kellene bemutatniuk, ahogy egyszerű emberek küzdenek a helyzettel. Hogyan él most egy pincér, egy taxisofőr, egy kamionos, egy bolti eladó. Ehelyett olyan celebeket nézünk, akik eleve buborékban élnek, és jó ízlésű embernek a gyomra forog tőlük. Kényszeresen játszák csak a fejüket a kamera előtt, és még most is pénzt keresnek vele.


Én az RTL helyében megcsinálnám ezt a TV2 kontra műsort. Én minden este nézném.

2020. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Szánalmas az a műsor.
2020. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Arra is.

Egyszerűen nem érzik át az átlag ember helyzetét aki 50 négyzetméteren él és a munkáját is elveszíti vagy nem talál újat suli után.


Meg mindenféle sportoló is promózza magát miközben olyan medence van meg hátsó kert náluk hogy a helyi kisfürdőben nincs olyan. A celebek meg csak hab a tortán.

2020. ápr. 15. 21:54
 6/22 anonim ***** válasza:
18%

Most az a legfontosabb, hogy otthon maradjunk, mert a dögvész terjedését csak így tudjuk csökkenteni. Nincsen vakcina, nincs rá gyógyszer. Az emberek nagy része lélegeztetőgépre kerül. Csak így tudjuk elkerülni az egészségügy túlterhelését, ha most otthon maradunk. Ne menj még parkba sem!


Mardj otthon, mert akkor otthon maradsz!

2020. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%

Ne nezzetek aztan majd megunjak.

Nem kell a tvt bamulni.


Azert adnak ilyeneket h ne a G5 tel foglalkozzal meg ne azon h Szijjarto milyen gyógyszert nem hozott kinabol mert a nyugati gyogyzsergyartok nem engedik a dokik meg be vannak fenyitve h mit kell róla mondani.


Meg ne azon gondolkodjal h akkor kell tesztelni amikor tunetmentes.

Akkor kell oltank a tuzet mikor kicsi a lang nem amikor nagy.


Vagy hogy mikor kerül a gyógyszer a patikaba!


Maradj otthon menjel ki csak megosztja a nepeket,eltereli a figyelmet fontos dolgokrol.

2020. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Lazy Lover ***** válasza:
49%
De az eleinte én is maradjotthon párti voltam de rá jöttem hogy baromság az egész
2020. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én pl. már heti egyszer kimozdulok. A rendőr úgyse fog igazoltatni mert rendőrt nem láttam mióta van ez a dolog. Előtte meg mindig este kint álltak a 30-as tábláknál. :D
2020. ápr. 15. 22:07
 10/22 A kérdező kommentje:
Azt is látni hogy akik lélegeztetőgépre kerülnek nem sokáig lesznek ott a statisztikák szerint. Vagyis ha minden nap lesz 10-15 üres lélegeztetőgép.
2020. ápr. 15. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!