Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hódmezővásárhelyi szégyenlis...

A hódmezővásárhelyi szégyenlista teljesen jogszerű?

Figyelt kérdés
A Fidesz is csinálhatna egyet, legalább megtudnánk kik cseszték el az elmúlt éveket.
2010. júl. 27. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem érdekel, hogy jogszerű-e, etikailag teljesen korrekt, jogom van tudni, hogy milyen selejtes népekre költik a pénzem.
2010. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt. Nem lenne tartalma a szégyenlistának, ha nem élnének vissza egyesek a segéllyel. Ilyen egyszerű.
2010. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Teljesen jogszerűtlen. Most közölte az adatvédelmi biztos. (Egyébként, csodálom, hogy még a helyén van...) Hogy jön ahhoz, ez Lázár János vagy bárki, hogy szerencsétlen embereket nyilvánosan megalázzon. Most akkora tragédia, ha valaki nem ette meg az ingyenebédet? És ha nem jelent meg a közmunkán, annak is ezer oka lehet. De olvastam, hogy a szégyenlista mellett, dicsőséglista is van, itt azt tüntetik fel, aki érdemeket szerzett a szarpucolásban és hasonló területeken. Tényleg annyira hiányzik ez?


[link]

2010. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nekem, aki dolgozom megszabják, hogy a cafeterián mit vehetek, addig azt is megszabhatják nyugodtan, hogy a segélyt milyen feltételekkel kaphatja a segélyezett.
2010. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
19.11: Ez nagyjából rendben is van, csak nem ez a kérdés. Az a kérdés, hogy ha valaki szerint én visszaélek a szociális ellátással, akkor kidobhatják-e az adataimat egy nyilvános netes szégyentáblára a nélkül, hogy erről megkérdeztek volna, hogy kivizsgálták volna, hogy miért "éltem vissza", és egyáltalán visszaéltem-e, és a nélkül, hogy jogorvoslatot biztosítanának a helyi nagyúr döntésével szemben.
2010. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen kirakhatják. Nem csak jogaid vannak, hanem kötelességeid is. Csak sok segíílyes ezt nem hajlandó tudomásul venni.
2010. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Nincs ilyen kötelezettségem, hogy kirakhatnak, semmilyen jogszabály nem teszi lehetőve, az adatvédelmi törvény pedig tiltja.
2010. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen
2010. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

20:01


Akkor ne vegyél fel segélyt, és nincs ilyen probléma. HA meg felveszed, akkor azzal egyidejűleg beleegyezel hogy jogszerűtlenség esetén kiplakátolnak.

2010. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Akkor előbb-utóbb az óvodában is kiplakátolhatják a gyerekemet, mert nem ette meg a tökfőzeléket, és ezzel pazarlást okozott a népgazdaságnak.
2010. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!