Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket hogyan érintett a...

Titeket hogyan érintett a korona vírus járvány anyagilag?

Figyelt kérdés
Hogyan érintette korona vírus járvány miatt bevezetett korlátozás és a turizmushoz kapcsolódó ágazatok összeomlása az anyagi helyzeteteket?
2020. ápr. 19. 16:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%

Sehogy - jól kerestem stb. Milyen jó, hogy itt bárki írhat bármit :D Csak akkor tudnám kik állnak sorban a segélyért és kik zabálnak párizsit.

Magyarország <3

2020. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 mindentudó99 ***** válasza:
75%
Sehogy. Az èn munkahelyemen nincs változás. Ha csak az nem hogy április 1 től meglepően magas béremelést kaptunk. Senk8 se számított rá ilyen helyzetben
2020. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

nem érintett közvetlenül

közvetve annyi, hogy idén valszeg nem lesz fizuemelés (multi), de akkor dobbantok máshová

2020. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én még szerencsésnek mondhatom magam, mert nem csökkentették a fizetésemet és nem rúgtak ki, csak az éves bérkompenzáció marad el. Viszont a befektetési alapokban tartott megtakarításaim kb. 20%-kal megcsappantak az utóbbi 2 hónapban.
2020. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt reméltem szakítok de még ebben is levagyunk maradva, sajnos nyugaton jobban pörög a biznisz mostanság



üdvözlettel egy sírásó

2020. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Anyagilag ugyanúgy vagyok, csak az idén tavaszra terveztem az alkalmazotti létből a félállás + vállalkozás létbe való átmenetet (főnökökkel egyeztetve), és jelen helyzetben ezt lehetetlen megcsinálni a munkahelyemen.
2020. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok,de körülöttem úgy látom sokan rosszabbul.Munkahelyfüggő.
2020. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Engem jól, mert bevásároltam részvényből pár hete, és hoz rendesen, költeni sem tudok túl sok mindenre, munkám van.
2020. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Na hát na hát.. ebben a csúnya Orbáni diktatúrában mindenki jól keres és jól él még gazdasági válsághelyzetben is, de azért minden kérdés alatt kifejtik, hogy milyen rosszul élünk és milyen szigorú meg sanyargató diktatúra van..
2020. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
42%
19- Egyértelmű, hogy hazudnak és próbálják magukat fényezni.
2020. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!