Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy kitört a járvány...

Most, hogy kitört a járvány és sorra szűnnek meg a munkahelyek közmunka program működik e? Felveszik e közmunkásnak a bajba jutott embereket?

Figyelt kérdés
Mit kezdenek az emberek,hogy meg tudjanak élni ? Felveszik e most a bajba jutott embereket közmunkásnak ?
2020. ápr. 20. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Működik persze. Csak a sok főszakácsnak meg anyám kínjának derogál elmenni közmunkára.
2020. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem értettem soha sem ,hogy a fizetésen kívül mi a szégyen benne . Városokban és Budapesten is van olyan ,hogy közmunka nem ? Nem csak vidéki falvakban van ilyen lehetőség. Kevés a pénz . Nem lehet megélni sem belőle igazából ,de nem halsz éhen belőle. Aki ilyen baj esetén azt a kicsit sem becsöli meg és nincs munka (hely) akkor annál baj van szerintem.
2020. ápr. 20. 14:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Mennyi most a közmunkabér ? Én olyat olvastam,hogy 46-ról 52 ezerre felment.
2020. ápr. 20. 14:42
 4/9 árokpart ***** válasza:
100%
Semmi baj vele azon kívül, hogy tulajdonképpen két közüzemi számlát alig lehet belőle feladni és akkor még élelmet nem is vett magának az ember.
2020. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 árokpart ***** válasza:
Egyébként szerencsére mivel, hogy a járvány május 3-án tetőzik nyárra már visszamehet a főszakács a rendes munkahelyére.
2020. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eddig se tudtak mindenkibt foglalkoztatni közmunkán, most pláne nem tudnak
2020. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elméletben működik,csak nem vesznek fel. Szerintetek ott végtelen számú ember tud dolgozni ? Én tudom,mert a kárörvendő g_ci fajtátokkal ellentében ( akinek nem inge ne vegye magára) én pl jelentkeztem.
2020. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1 Ha tudni akarod a közmunkások is haza vannak zavarva a járvány miatt. Már első körben márciusban elküldték őket mint veszélyforrás, a vírus melegágya.

Nincs semmi, talán az a 22.500-ft de arra is egy hónap a várakozási idő ha egyáltalán adnak még.

2020. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
látod 8-as erre (is) voltam kíváncsi,hogy most ők melóznak e vagy mit csinálnak most járványkor. Nem tudom ,de nekem a trafikos ismerőseim dolgoznak,a gyári munkások most leálltak egy darabig. Aztán ha tényleg a közmunkásoknak most csak a 22 ezer forint van és most nem melóznak akkor kampó az egész közmunka program . Ha nem vesznek fel senkit sem akkor meg főleg !!!
2020. ápr. 20. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!