Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt a Hadházi Ákosék...

Mi történt a Hadházi Ákosék által szervezett tüntetésen tegnap?

Figyelt kérdés

Minden média az ott történtekről ír.

https://www.youtube.com/watch?v=X5KuHvrMssg&t=10s

[link]



2020. ápr. 21. 06:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hadházi minden volt már, csak cserbenhagyásos gázoló nem. Eddig.
2020. ápr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
istenem, a mónika só még annó vicces volt, ha ezekhez a vergődésekhez kéne hasonlítani :D
2020. ápr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Én ott voltam - véletlenül. Engem meglepett milyen sokan voltak, azt hittem ilyen helyzetben maximum 10 autós megy el. Amit linkeltél, az meg nem minden sajtó, csak amit te kiválasztottál. Ez a fizetett provokátor felugrott Hadházy kocsijára és mentőt hívott magára. Ennyi történt. Kíváncsi vagyok ezek a fideszbohócok havi hány millióért játszák a hülyét... Bár Oláh Gellértke is ment a levesbe, ezek a csicskák fogyóeszközök.


Sajnálom hogy a Fidesz ilyen eszközökhöz folyamodik,ugyanis nincsen ezekre szüksége. A gazdaság állapota remek, az emberek jobban élnek, hála az adócsökkentésnek, a családtámogatásnak, a KATA-adózásnak. Éttermek tele, emberek utaznak (már amikor lehet), boltok tele. Egy polgári kormánynak ilyesmivel nem szabadna lejáratnia magát.

2020. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Nekem inkább úgy tűnt,hogy Hadházyék égették magukat.Mikrofonba bestélgetés közbe dudálgattak a " sajátjaik",amitől őket eleve nehezen lehetett hallani.Mintha saját magukat sípolták volna ki.Hadházy meg nem ütötte azt a szerencsétlent.

A dudató tömeg megakasztotta a forgalmat,kiváncsi lennék mi lett volna,ha arra jön egy szirénázó mentő....

2020. ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mémgyanús az "Elütött Hadházy", szerintem valami élelemes már hegeszti belőle a techno mixet.
2020. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Ez a Hadházy egy aljadék, mocsok....

Nem igaz, hogy nem lehet valahogy visszavonni a képviselői mandátumát, ha kell, törvénymódosítással.

2020. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Loooool néztem is hogy mi a franc ez ami összevissza van köszi a videót, ezen nagyot röhögtem rosszabb mint egy focista műbalhé de hülye egy komcsi ez a prosti srácok "tudósító" Bár az észlény olvasói lehet hogy beveszik a szimulálást :D
2020. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Hadházy egy állatorvos, Bede meg a gyárba a szalag mellé is buta lenne mint a föld. Ha az MSZP-s csaj vetődése vicces volt, akkor erre már nem is találom a szavakat. Komolyan égeti magát a Fidesz ezekkel a szerencsétlenekkel. Annyi agyuk nincs hogyha nincs ez a műbalhé 3 nap mulva a kutya nem emlékezett volna a dudálásra. Valakinek biztosan megvan az eredeti felvétel, Hadházynak meg ha van egy csöpp esze azonnal perel. Jótékonyságra el is lehet szépen költeni a pénzt amit kap.
2020. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
😂😂 ennél a barátok köztben is tehetségesebbek a színészek XD
2020. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Majd összerakják a többfelől összegyűjtött felvételekből.

Mert a Hadházy már föl van jelentve, az elütött nadrágja lefoglalva, mert nyomok vannak rajta.

Arról is megvan a felvétel, hogy a Hadházy egy kézzel videózott, és hogy mit.

Természetesen a mentelmi jogára hivatkozott, amikor orvosként segítségnyújtás nélkül elhajtott.

2020. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!