Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten a belvárosi látvány...

Budapesten a belvárosi látványosságok körül mennyire érződik hogy Karácsony mindig rálicitál a kormány kijárási korlátozására? Több a rendőr és az igazoltatás hétköznap is? Vagy csak hétvégén izmozik?

Figyelt kérdés
Hétköznap már sétálhatok a Margit szigeten és a Gellért hegyen is?
2020. ápr. 26. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Ismét gyönyörű példáját olvashatjuk,a kormányzati kommunikáció uszításának.

Köszönöm "Kérdező"

Együttműködés van!!!

Nem kaptad meg a levelet a Propaganda Minisztériumból?

2020. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába van a rendeletben az hogy sétálhatsz ha akarnak úgyis megbüntetnek.
2020. ápr. 26. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik rendeletben kedves kérdező?

A kormány által adottban,vagy a fővárosiban?

2020. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Budapesten annyian vannak az utcán, nyitva levő boltokban, mint bármelyik vasárnap. Tegnap az edzőterem, ahova járok fullon volt, pedig 2 hete még csak páran voltunk, 4 hete pedig csak én és a recepciós.


A héten hét közben vidéken voltam, pénteken jöttem újra Budapestre, és nagyon furcsa volt a tömött 4-6, az emberek már sörrel a kezükben szálltak fel rá, újra voltak álló utasok.


Vége a pániknak, ezzel együtt a vírusnak is. Hamarabb fel lesznek oldva a korlátozások, mint gondolnánk, mert nincs meg a betartatásukhoz már a kellő társadalmi támogatás.


Szóval szerintem Gery sem fog sokáig izmozni.

2020. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!