Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán komolyan gondolja hogy...

Orbán komolyan gondolja hogy azok a diplomások és szakmával rendelkezők akik elvesztették az állásukat ha lejár a 3 hónap majd mennek Lakatosék mellé 50 ezerért közmunkázni?

Figyelt kérdés

Ennyire nem érintkezik már a külvilággal hogy ilyeneket mond? Azt mondta munkahelyet teremt majd és nem kiszolgáltatott emberek tízezreit.

[link]


2020. ápr. 28. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Képzeld el, hogy a fogorvos majd sepri az utcát. :).
2020. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Találhatnak állást maguknak is, akkor ők választhatnak munkahelyet. A közmunka csak végső lehetőség, annak aki nem talált jobbat.
2020. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
majd lesz rá törvény, hogy muszáj.
2020. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Üzbegisztánban pl mindenkinek kötelező pár hetet kint dolgozni a gyapotföldeken szüret idején. Munka után vagy helyett.
2020. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha éhes lesz, majd lemegy.
2020. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

csak ha azt akarod, hogy az állam tartson el


vagy lehet a lófejű dobrev klárára hallgatni, hogy mindenkinek adjunk évekig 100 ezer forintot

2020. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Az eszesebb diplomásoknak, szakmunkásoknak van privát munkanélküli biztosítása, mellyel további 6 hónapig kapnak egy a szerződésben meghatározott összeget.


Nekem is van ilyenem, bár még nem kellett használni.

2020. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 árokpart ***** válasza:
63%
Nem is értem sokan miért gondolják, hogy annyival rosszabb lesz. Ha nyárra teszem azt helyreáll az élet, mert ezek szerint helyre ha jövő héten kivezetik a korlátozásokat, akkor miért lenne relatíve rosszabb mint pl. tavaly nyáron ilyenkor ezt nem értem.
2020. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondott semmi ilyet. Azt mondta, hogy a gazdaság még az állam megoldja a frissen lett munkanélküliséget.

Csak mondom, ha bajban van valaki, akkor minden munkát elvállal. Tudom.

2020. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
A munka egészséges ! Úgyis azt hallani a diplomásoktól, hogy ezt mindenki tudná csinálni. Hát most itt a lehetőség nektek is!
2020. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!