Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hagytuk, hogy egyértelmű...

Miért hagytuk, hogy egyértelműen "rossz lóra" tegyen a kormány, amikor még szárnyalt a világgazdaság? Csak idő kérdése volt mikor lesz válság

Figyelt kérdés

Pont a két válságot legjobban nem bíró iparágba szartál bele a pénzt. A turizmusba ami megnyekkent (emiatt az építőiparba ami haldoklik), és az autóiparba amire 70-75%-kal csökkent a kereslet globálisan. Jelenleg is építik a debreceni rabszolgagyárat, de hogy mi a francnak? Amikor mindenhol leépítések és elbocsátások vannak.

Hab a tortán, hogy azok a szemét német multik akik eddig munkaerőhiányt (rabszolgahiányt) óbégattak, most úgy teszik ki a dolgozókat mint egy kutyát. Ennyire voltunk jók nekik, olcsón termelni nekik, de csak amikor nekik szükségünk volt ránk. Most hogy már nincs éhen is dögölhetünk tőlük.

Miért hagytuk, hogy a Fidesz pont a legszarabb iparágakat lovagolja meg? Ennél felelőtlenebb kormánya, talán a világtörténelemnek nem volt az országnak. És ezek után még vannak olyanok akik a Fidesz-re szavaznának (alul olvastam), hát röhej!


2020. ápr. 28. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Én Csák a saját magam nevében tudok nyilatkozni! Én azért hagytam hogy a kormány egyértelműen rossz lóra tegyen mert megtevesztettek a stop Soros propagandával még arra figyeltem nem tudtam arra figyelni hogy rossz lóra tesznek!
2020. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a magyar az egy ilyen hagyós nép.
2020. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem. szóval mert egy világjárvány pár hónapra megakasztja a szokásos életmenetet, máris figyelmen kívül hagyod azokat hogy:

1. az autógyártást nem a fidesz kormány telepítette meg Magyarországon. Az Opel és a Suzuki 1992-ben, az Audi 1994-ben kezdte meg a termelését nálunk.

2. az elmúlt években mind az autógyártás, mind a turizmus hatalmas bevételeket hozott az országnak. Adóbevételeket és munkahelyeket is.

3. ezen a két ágazaton kívül még rengeteg másik fejlesztése most történt meg. Az élelmiszeripar, hazai járműgyártás (repülő, vonat, busz), egyéb high tech iparágak.

[link]

2020. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!