Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok milyen matematikát...

A balosok milyen matematikát használnak?

Figyelt kérdés

[link]


330 milliárd ment el stadionokra 10 év alatt.

Ez éves szinten 33 milliárd.


Arra lennék kíváncsi, hogy 33 milliárdból hogyan akarják a következőket meglépni:

-rendbe tenni az egészségügyet

-kórházakat építeni és fenntartani

-felemelni egy kórházi dolgozó fizetését 400-500 ezerre, egy orvosét 1 millióra

-rendbe tenni az oktatást

-felemelni itt is a fizetéseket 400-500 ezerre

-rendbe tenni a rendvédelmet, ott is felemelni mindenki fizetését 400-500 ezerre



Aztán úgy általában felemelni mindenki fizetését 400-500 ezerre, sőt emellé még legalább ennyi alapjövedelmet is.

Hiszen gondolnunk kell azokra is, akik már 10 éve nem találnak munkát.


Most pedig várom a matekot, hogyan is jön ki mindez 33 milliárdból???:D


2020. ápr. 30. 08:34
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
82%
A fideszesek inverzét: ott 49% kétharmadnak számít.
2020. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:

"az ablak még ugyanúgy kiesik, hiszen egy csak új épület felépítésére adnak pénzt"

Ez nem igaz. A KDOP/TIOP pályázatokban nem egy kórház újította fel teljesen az épületeit. Máshol meg lebontottak részeket és azok helyére épült az új részleg.

2020. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
Kórházba dolgozom és itt voltam amikor a felújítás volt. Tudom mit beszélek te meg csak osztod az észt.
2020. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:

"Nem évi 33 milliárd az, amit nem megfelelően használnak fel."


Akkor lehet sorolni, szívesen matekozok.

Csak szólok, hogy fölösleges, mert amiről ti álmodoztok, ahhoz az éves teljes költségvetés is kevés:)

De nem baj, azért írd le a jéghegyet.

Hátha sikerül feltornázni azt a 7500 forintot 10 ezerre:)

2020. ápr. 30. 09:44
 25/62 anonim ***** válasza:

"Kórházfelújítás?

Minek, hogy utána ugyan úgy vinnyogj tovább?"


Te meg majd akkor vinnyogsz amikor betolnak a 6 ágyas szobába 8.nak pótágyra mert nem tudnak hova tenni. Persze akkor majd mindenki hibás lesz meg szidni fogod az egészségügyiseket mert te majd akkor is jobban tudod.

2020. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:

Szívesen matekozol? Nekem nem úgy tűnik. Lehet levezetni azt a 2/3-ot, ami szerinted tökre kijön, csak nem mész bele.

A 7500 forint neked jött ki, nettó hülyeség, ezért sem foglalkozik vele senki. Szerinted az egészségügyben csak és kizárólag a fizetésekkel van gond? Azt, hogy rohad a fal, hullik a csempe, nincsenek eszközök, az rendben is van. Sok helyen lenne annak a pénznek helye.

2020. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:

"Te meg majd akkor vinnyogsz amikor betolnak a 6 ágyas szobába 8.nak pótágyra mert nem tudnak hova tenni."


Itt kezdődik a másik sztori.

Hiába építesz te 28 kórházat, ha nincs bele ember.

A legtöbbet pont ezért zárják be.

Szal először a fizetést kellene megemelni, de hát 7500 forint nem egy nagy kaland, szal ahogy te nem mész el, úgy más sem.

Szal szeretnél még valamit?

2020. ápr. 30. 09:53
 28/62 A kérdező kommentje:

"7500 forint neked jött ki, nettó hülyeség, ezért sem foglalkozik vele senki"


Azt látom, hogy nem foglalkozik vele senki.

Ki tudod fejteni, hogy miért?

Illetve neked akkor mennyi fizetésemelés jönne ki?:D



(ezt nem hiszem el):DDDD

2020. ápr. 30. 09:56
 29/62 anonim ***** válasza:

Most fejtettem ki, hogy miért. Nem tudsz szöveget értelmezni?

Arról meg beszélhetnénk, hogy üresen állnának a kórházak. Konkrétan a feleségemet egyszer súlyos betegen nem akarták felvenni a kórházba, mert hogy nincs hely. Az orvos közbenjárására kinyitottak neki egy olyan kórtermet, ahol rohadt a fal. Láss csodát, mikor meglátogattam, még 2-3 nő feküdt már rajta kívül a teremben. Ja, és egy hétig volt bent, infúziót kapott, szóval teljesen indokolt volt az ottléte.

2020. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
Te azzal nem tudsz mit kezdeni, ha valakinek más a véleménye, vagy mást állít, mint amiben hinni akarsz. A sztorim nem kamu, te meg menthetetlen vagy, úgyhogy részemről lezártam a vitát.
2020. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!