Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért nem állítja...

Fortissima Finguss kérdése:

Szerintetek miért nem állítja le Magyarország kormánya a használhatatlan kínai vírustesztek használatát? Mi ebben az okosság hogy rengeteg pénzt dobnak ki a semmire?

Figyelt kérdés

Két kínai koronavírus-gyorsteszt teljesen használhatatlan

[link]



2020. ápr. 30. 20:55
 1/9 A kérdező kommentje:
A Semmelweis Egyetem kutatói bevizsgáltak két koronavírus-gyorstesztet. Eredményeik alapján az ezekkel kapott eredmények jelentős része köszönő viszonyban sincs a valósággal. A ténylegesen fertőzötteknek csupán harmadát mutatják pozitívnak, a ténylegesen negatívok közül pedig 7-13 százalékot fals pozitívnak mutatnak. A eredmények szerint az antitesteket kimutató vizsgált gyorstesztek egyszerűen nem alkalmasak jelenleg a koronavírus-fertőzés szűrésére. A SOTE a gyorsteszteket egy olyan kínai hátterű magyar cégtől szerezhette be, amelyik korábban ismeretlen volt az egészségügyi piacon, de a veszélyhelyzet óta sorra kapja a megbízásokat.
2020. ápr. 30. 20:56
 2/9 A kérdező kommentje:

Kell-e a koronavírus ellen védőoltás?

https://www.youtube.com/watch?v=4EIwugvRgZ0

2020. ápr. 30. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Nem merik elismerni hogy elbaltázták ezt a rendelést.

Sajnos sok ilyen elbaltázott dolguk van, ezekkel csak az a baj hogy mi fizetjük az ő hülyeségük árát, ésráadásul semmilyen felelősségrevonás nincs.

Ha te vagy én nemfizetünk be tévedésből párszáz forint adót már karóbahúzással fenyegetőznek ezek a nímandok.

2020. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Kiderülne, hogy nem 3 ezer fertözött van esetleg.
2020. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Mert a kormánynak azaz érdeke, hogy minél falsabb adatot hozhasson ki. Erre pont jók a használhatatlan kínai tesztek.
2020. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Ugye vágod, hogy a kormány/magyar egészségügy nem használ ilyen teszteket.


Ezeket te mint magánember tudod megvenni. Aztán persze be lehet tiltani de mire betiltják az egyiket elkezdik egy más néven forgalmazni ugyanazt a gagyit és amíg van rá kereslet addig meg fogod tudni neten rendelni.

2020. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Jól mutat a statisztikákban. Ennyi nekik csak a lényeg.
2020. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

#6

Nálam ilyen tesztet csinált a mentős és negatív lett közben meg beteg voltam. Nekem kellett 30 ezerért magán úton befizetni magam egy rendes tesztre. De fun fact így nem kerültem bele a statisztikákba.

2020. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem létezik! Eredeti, igazi kinai termék amit Orbánhaver hozott be az orbánhaver apjátol jo drágán.
2020. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!