Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az index lehozhat egy...

Ha az index lehozhat egy ilyen cikket, akkor miért nem lehet azt a véleményt kimondani, hogy lehet, hogy nem is olyan nagy baj, ha a svédek mintájára elengedjük a vírust?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 2. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Az ellenzéknek az jó lenne. Mert akkor 22-ben azzal kapanyolnanak, hogy a Fidesz kormány miatt szabadult el a vírus, és okozott még nagyobb kárt.
2020. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Ki tiltotta már meg, hogy kimond ezt a véleményedet?
2020. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk itt szerintem 10 percen belül törlik a kérdésem, pedig ügyeltem a polkorrekt megfogalmazásra
2020. máj. 2. 12:19
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Az index cikk arról szól, hogy nem baj, ha a koronavírus válság miatt átrendeződik a gazdaság, és az életképesebb CÉGEK maradnak meg. Eszerint a kimeneti korlátozások még jók is.

A "svéd modell" arról szól, hogy csak hagyjuk futni a vírust, és majd az életképesebb EMBEREK maradnak meg. Eszerint a kimeneti korlátozások rossz dolgok.

Nekem mindkét véleménnyel van bajom, de csak az egyik hirdeti nyíltan az eugenikát.

2020. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Mellesleg a svédek igencsak ott vannak, hogy be kell hozni a korlátozásokat meg a "szabad" modell megbukott!
2020. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Erről mutass egy forrást utolsó, nekem az ellentétje van meg:

[link]


Kérlek ne hazudj nyilvánosan, mert rémhírterjesztésért megy a TEK

2020. máj. 2. 12:44
 7/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A svéd "megoldás" kb az, hogy nem korlátoznak semmit, de ha elkapod, akkor az a te hibád, magadra vess, ha nem tudnak ellátni. Szerinted egy ilyen elv működhetne egy olyan országban, ahol MINDENÉRT más a hibás? A kormány, az előző kormány, a 40 év, Orbán, Soros, Gyurcsány, a fideszes birkák, az ellenzékiek, a migránsok, Brüsszel, az EU, a kínaiak, az amcsik, a németek, az orvosok, az idősek, a nyugdíjasok, a fiatalok... Bárki, csak nem az egyén?
2020. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2020. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

AMit belinkeltem, az tegnapi hír, amit te, az meg már igen régi, nem aktuális.

Mellesleg másokat hazugsággal vádolni is szabályellenes. föleg, ha nem helytállóak az infóid!

(Meg tégedd is igencsak primitív, veszekedös, tájékozatlan valakinek minösít egy ilyen kommentár!)

2020. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#7. Ha itt olyan lenne mint Svédeknél, és elszabadulna a vírus, akkor embereket kaocsilnanak le, vagy nem tudnának helyet adni a fertőzötteknek. Hiába szabadították volna fel a kórházi ágyakat... Ha a nyugati egészségügy túlterhelt milyen a miénk!?
2020. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!