Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nekünk is Svédország mintájára...

Nekünk is Svédország mintájára kellene cselekednünk?

Figyelt kérdés
Svédországban egy városban csirke ürülékkel permetezték be a parkokat, hogy megakadályozzák a boszorkányünnepet. Mert ilyenkor az emberek az utcán szoktak lenni, de most elriasztja őket a bűz. Ezt én egy zseniális ötletnek tartom, hiszen nem sérül az emberek joga, hogy akkor mehessenek ki amikor akarnak a jó nagy bűzben sétálni, és a csirkesz@r nagyon jó trágya is, környezet kímélő is. Csak feltevődik bennem a kérdés miért nem lehetett erre a napra kijárási korlátozást elrendelni? Értem hogy a Svéd kormány mindent megtesz, hogy ne sérüljenek az emberek jogai, akkor mehetnek ki amikor akarnak vagy akkor adhatják át a koronavírust egymásnak amikor akarják, csak ne legyenek 65+-osok vagy akiknek van valamilyen betegsége, mert azokat a kórházban nem fogadják, le kapcsolják őket a lélegeztetőgépekről, nem küzdenek értük, mert a csodálatos nyugati egészségügy és a svéd rendszer annyira jól szuperál. Svédországban nem kellettek kórházi ágy kiürítések sem majd a multikulturalizmus meg a szabadság jogok megmentik őket. Ettől függetlenül nem tartanám rossz ötletnek egész Svédországban az utcákat bepermetezni csirkesz.ral hiszen ezzel csökkentenék a fertőzöttek számát, és nem sértenék a szabadság jogokat! Sőt! Mindjárt írok Kari kamu Gerynek, hogy ő is alakítsa át Budapestet svéd mintára, hiszen az annyira jól sziluperál, és Biztosan a Budapesti polgárok is örülnének, ha csirkesz@rral permeteznék be az utcákat, mindenféleképpen jobb mint a környezetszennyező, mérgező, és nem túl hatékony fertőtlenítőszer! [link]
2020. máj. 3. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Svédországban inkább robbangatnak.:)
2020. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem jó cikket másoltam be. :D


[link]

2020. máj. 3. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Fel kellene oldani minden korlátozást, hadd terjedjen a vírus.
2020. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én és a haverok kimennénk, jó kis szarszagot szagolgatva megjön a kedv az orgiához ;)
2020. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az elején is azt mondtam, hogy a svédek csinálják jól, ők nem hagyták bedőlni S gazdaságot, ráadásul sokkal gyorsabban kialakul(t) a nyáj immunitás... nyilván valamennyi áldozata is van ennek.
2020. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem király lenne, indítványozd meg
2020. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alma0888 válasza:
Pont a vészhelyzetek azok, amikor az államnak magához kell rántania a vezetést.
2020. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!