Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek tükrében nem furcsa...

Árokpart kérdése:

Ennek tükrében nem furcsa összehasonlítani a spanyolnátha járványt a koronavírussal?

Figyelt kérdés
Mikor a spanyolnátha hullámait, szakaszait hasonlítják össze a koronavírussal. A spanyolnátha idején háború volt meg az 100 évvel ezelőtt volt. Mostanra meg már fejlett a virológia és a világ is. Ezek alapján csak könnyebben megállítható a koronavírus mint annak idején a spanyolnátha nem? Furcsa is lenne, hogy szinte már lassan a Marsot szeretné az emberiség kolonizálni, pillanatok alatt tudunk eljutni bárhová a világban, nanotechnológiák, robottechnológiák, géntudományok a legmagasabb szinten és ennek tükrében egy vírusos járvánnyal évekig ne bírnánk. Ki mit gondol erről, kinek mi a véleménye,
2020. máj. 5. 23:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Ennyit pedig a Tamasi által hangoztatott hazugságokról: [link]
2020. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14%
Jóhogy meghalnak. Kiraksz embereket a kórházból ellátás nélkül, meg idősekkel elhiteted, hogy halálos betegek, plusz olyan kezeléseket végzel rajtuk, amik egyébként is nehezen élhetők túl. Hány hónapja mondjátok, hogy itt is hullahegyeken fogunk átgázolni, és az unokák fogják a nagyszülőktől elvenni a lelegeztetot, és semmi sem történt.
2020. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%

"Jóhogy meghalnak. Kiraksz embereket a kórházból ellátás nélkül, meg idősekkel elhiteted, hogy halálos betegek, plusz olyan kezeléseket végzel rajtuk, amik egyébként is nehezen élhetők túl."


Ezek már megint konteók, amiket semmivel sem tudsz alátámasztani, úgyhogy nem is érdemes velük foglalkozni :DDD


"Hány hónapja mondjátok, hogy itt is hullahegyeken fogunk átgázolni, és az unokák fogják a nagyszülőktől elvenni a lelegeztetot, és semmi sem történt."


Ilyet pedig sosem mondtunk. Azt mondtuk, az intézkedések nélkül ez lenne, ugyanaz lenne mint Olaszországban.

2020. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
5%

11.

Amit belinkelél az olasz adatokrol csak egy megbizhatatlan cikk!



Se hivatkozás,semmi!


Tamási egy komoly orvos,kimolyabb emberek is próbálták mér lejératni nálad,nem ilyen légből kapott cikkekkel!

2020. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%

"De a vírus nekik is hozzájárult az állapotuk romlásához. Nem haltak volna meg a vírus nélkül."

Aha, szóval már annyira fejlett az orvostudomány, hogy rákban, infarktusban, stroke-ban nem lehet meghalni, kizárólag akkor, ha koronavírus is társul hozzá. Hát persze :D Ennyire kell a pénz, hogy már ilyenekkel égeted magadat? :D


"Te pedig már ott leírtad magad, amikor kb. 1-1,5 hónapja állítottad, hogy a vírus már visszaszorulóban van, aztán valahogy az aktív esetek száma azóta is nő világszerte. Ennyi vagy."

A növekedés üteme azóta is csökken világszerte. Egyébként azt állítottam, hogy Európában visszaszorulóban van, nem azt, hogy világszerte.


"Fizetett troll pedig még mindig nem vagyok, nekem teljesen tiszta a lelkiismeretem és az előírásokat is betartom, hogy ne veszélyeztessek másokat és édesapámat. Az én lelkemen nem szárad senkinek sem a halála."

Apád rákos, ha jól tudom. Őt is kirakták a kórházból a koronavírus ürügyén? Ha meghal amiatt, mert nem kap rendes ellátást, hogyan fogsz tudni a tükörbe nézni azzal a tudattal, hogy te a koronahisztit támogatod pénzért?


"Ennyit pedig a Tamasi által hangoztatott hazugságokról"

Az olasz egészségügyet egy nagyobb influenzajárvány is megfekteti. Egyedül ott okozott gondot, hogy a koronavírussal megbirkózzanak (ott is csak az ország északi részén), egyetlen más országban sem.

2020. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
Ha csak innen tájékozódnék el kéne hinnem, hogy a vírus nem is létezik, ha létezik is veszélytelen, aki meghal miatta az amúgy is meghalt volna és aki tájékozódik és használja az agyát az a fizetett troll. Nagyon fordítva ülnek itt néhányan a lovon. Szerencsére a többség, sőt még a politikusok se ilyen hülyék.
2020. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Aha, szóval már annyira fejlett az orvostudomány, hogy rákban, infarktusban, stroke-ban nem lehet meghalni, kizárólag akkor, ha koronavírus is társul hozzá."


Senki sem mondott ilyet. Szövegértés 1-es. Vagy szalmabáb, egyik se jobb.


"Apád rákos, ha jól tudom. Őt is kirakták a kórházból a koronavírus ürügyén?"


Nem is volt kórházban. Volt neki évekkel ezelőtt egy műtétje de azóta semmi baja. Fél évente kell csak bemennie a kórházba, mire újra kell majd mennie már sehol sem lesz a korona. Már megint olyan dologba ütötted az orrod, amiről fogalmad sincs


"Ha meghal amiatt, mert nem kap rendes ellátást, hogyan fogsz tudni a tükörbe nézni azzal a tudattal, hogy te a koronahisztit támogatod pénzért?"


Egyrészt nem kapok pénzt. Másrészt itthon van, biztonságban, vigyázunk rá. Köszöni szépen, jól van. A szüleim maximálisan képben vannak a helyzet súlyosságával, ellentétben veled.


" Az olasz egészségügyet egy nagyobb influenzajárvány is megfekteti. Egyedül ott okozott gondot, hogy a koronavírussal megbirkózzanak (ott is csak az ország északi részén), egyetlen más országban sem."


Nagy Britannia, Franciaország, USA, Spanyolország. Influenzajárvány pedig még ilyen szinten nem fektetett meg egészségügyet. Abban pedig Tamasi még mindig hazudik, hogy kevesebbet haltak meg tavaly

2020. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
11%

"Senki sem mondott ilyet. Szövegértés 1-es. Vagy szalmabáb, egyik se jobb."

Általánosságban a koronavírussal fertőzött állapotban meghalt emberekre írtad, hogy nem haltak volna meg a vírus nélkül. Szóval szerinted nem haltak volna meg annak ellenére, hogy rákosok, stroke-osok, stb. is voltak köztük.


"Nem is volt kórházban. Volt neki évekkel ezelőtt egy műtétje de azóta semmi baja. Fél évente kell csak bemennie a kórházba, mire újra kell majd mennie már sehol sem lesz a korona. Már megint olyan dologba ütötted az orrod, amiről fogalmad sincs"

Neked nem azt kellene írnod, hogy évekig elhúzódhat, meg hogy jön a második hullám? Ezért a "már sehol sem lesz a korona" félmondatért nem fog megdicsérni a főnök :) Amúgy attól, hogy apádat (egyelőre) nem veszélyezteti a dolog, másokat igen, és sokkal több áldozata lesz az orvosi ellátás hiányának, mint magának a koronavírusnak. Egyetértesz Orbánnal abban, hogy ők le vannak szarva?


"Egyrészt nem kapok pénzt."

Minek vergődsz ezen még mindig? :D Régóta nyilvánvaló, hogy fizetett troll vagy. Múltkor még privát üzenetben is megerősítette nekem valaki, akinek szintén volt már hozzád szerencséje.


"A szüleim maximálisan képben vannak a helyzet súlyosságával, ellentétben veled."

Sajnos az öregek között sok a hiszékeny, megvezethető ember.


"Nagy Britannia, Franciaország, USA, Spanyolország."

Más országokhoz képest rosszabb a helyzet ezekben az országokban, de ez nem jelenti azt, hogy a "járvány" megfektette volna az egészségügyet.


"Influenzajárvány pedig még ilyen szinten nem fektetett meg egészségügyet."

Nem-e? [link]


"Abban pedig Tamasi még mindig hazudik, hogy kevesebbet haltak meg tavaly"

Amikor ezt mondta, akkor még úgy is volt.

2020. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Minek vergődsz ezen még mindig? :D Régóta nyilvánvaló, hogy fizetett troll vagy. Múltkor még privát üzenetben is megerősítette nekem valaki, akinek szintén volt már hozzád szerencséje."


Csak erre reagálok, mert a többi sületlenségre nem vagyok hajlandó :D azt az üzenetet én írtam neked egy másik accountról, hátha kiugrasztom a nyulat a bokorból és kiderül, mégsem vagy mérnök :DDDD Őszintén, azt hittem leesett neked hogy én voltam, mert tény, elég átlátszó módszert választottam. De csak hogy megbizonyosodj róla, írok neked most egy üzenetet onnan.

2020. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez nem változtat azon a tényen, hogy fizetett troll vagy. Ingyen senki nem lenne hajlandó rendszeresen így beégetni magát átlátszó hazugságokkal, értetlenkedéssel és vérciki propagandával :)
2020. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!