Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán szerint a kormányban...

Ha Orbán szerint a kormányban ül az ország legbátrabb 133 embere, akkor miért védetik magukat a TEK munkatársaival? Ennél még Gyurcsány is bátrabb volt 2009-ben mikor leköpték.

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

A bátorság és az eszetlenség között elég nagy különbség van.

Attól, hogy bátor vagyok, nem fogok leugrani a tizedik emeletről, mivel nem vagyok eszetlen.


Ez nem bátorság, hanem elővigyázatosság kérdése.

2020. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alain Delon ***** válasza:
47%
Ezek azok dolgok, amiket a fideszesek nem bírnak felfogni.
2020. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi értelme van az ilyen kérdéseknek? Fog javulni ettől a helyzet bármit?
2020. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
azért védik őket, mert a sanyargatott nép lámpavasra húzná mindet
2020. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sanyargatás...ne vicceljünk már, nem vagyok egyik oldalhoz se hű, de azért nekem ne mondja senki, hogy sanyargatás van az országban. Közel sem szép és jó a helyzet de azért na ;D


Amúgy meg azért, kedves Kérdező, mert politikusok, tehát célpontok egyes nem túl békés embercsoportoknak. De bármelyik párt lenne hatalmon, ugyan úgy védené magát, ahogy más országokban is teszik.

2020. máj. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!