Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek azért volt a...

Szerintetek azért volt a Jobbik politikája olyan népszerű, mert a Kádáristák számára ők voltak a "nemzeti bolsevikok" a fiatalok és a vidékiek pedig beszopták a "Panem et Circenses" politikát?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 22:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem azért olyan népszerűek, mert találtak bűnbakokat (zsidó, cigány, külföldi), és minden problémára egy egyszerű, a nép számára is érthető megoldást kínáltak fel. (az egy másik dolog, hogy van benn sok ésszerűtlenség, és kivitelezhetetlen)
2010. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. Én is észrevettem, hogy azóta van ez a hatalmas cigány, zsidó és külföldi utálat itt mióta dirigál a Jobbik!
2010. júl. 28. 22:57
 3/25 anonim válasza:
64%
A Jobbik politikája még most is népszerű. Oka pedig egyszerűen az, hogy Magyarországot próbálják a magyaroknak megtartani.
2010. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Nem véletlenül vagy te 0%-os. Jaj neked, ha véletlenül összeakadsz pár cigánnyal az utcán. Egy valamit megsúgok: Nem fogják díjazni a turulmadaras nyakláncodat, a tezsvírek :)

2010. júl. 28. 23:02
 5/25 anonim ***** válasza:
44%
igen. populista bohócpárt. semmi több.
2010. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Alig hiszem,hogy akiket Kádáristák-nak nevezel,azok támogatják a Jobbikot. Ők ugyanis már nem fiatalok,legalább 50 évesek,és tudják,hogy a Jobbik programja megvalósíthatatlan.
2010. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
62%

Adjon Isten!

Gyerkőcök azért sikeres mert létezik. (a többi pártnak kevésbé) Azért mert ki merik mondani nem kertelnek rávilágítanak a problémákra, még nem loptak,és van benne realitás amit mondanak, a magyar embernek meg már elég volt.

Szebb Jövőt!

2010. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem azért olyan népszerűek, mert találtak tényleges bűnösöket akiket meg szeretnének akadályozni abban hogy tovább rongálják az országos és annak helyzetét (politikusbűnözők, megélhetési bűnözők, gyilkosok), és minden problémára egy egyszerű, a nép számára is érthető, elérhető megoldást kínáltak fel. [Például csendőrség, kis- és középgazdaságok segítése. Az egy másik pozitív dolog, hogy van benn sok ésszerűség és kivitelezhető lenne (bankok megadóztatása. Ó hogy most pont ezt állítja be a saját ötletének a Fidesz? Erről már nem tehetnek a Jobbikosok), csak a mostani kormány nagy része sz@rik a normális családokra és a gazdagoknak növeli tovább a pénzét (egysávos adórendszer) ]


Nem egy náczi gárdista rasszista revizionista, hanem egy normális magyar ember véleménye. Kérlek ne hurrogjatok le politikai nézeteim miatt, én sem teszem veletek. Elnézést amiért az első kommentelő válaszát adtam vissza szerkesztve, úgy véltem javítani kéne a pontatlanságokon.

2010. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

"hogy tovább rongálják az országot* és annak helyzetét"


Javítottam, mielőtt egy nyelvtannáczi lehurrogna és a válaszom többi részéről tudomást sem venne ;)


A kérdezőnek pedig: A Jobbik NEM rasszista párt. Tényleg. Igaz, van néhány rasszista Jobbik szimpatizáns, de meglepődnél, ha tudnád milyen kevés. Ne úgy képzelj el egy Jobbikost, mint egy turul nyakláncos szkinhedet, hanem mint egy normális embert, aki más politikai nézeteket vall. Gondolkodj ezen szavaimon, kérlek. Lehet hogy tudtodon kívül jónéhány Jobbikos baráttal rendelkezel, ahogy nekem is vannak MSZP-s, Fideszes barátaim is, magyarok, cigányok egyaránt.

2010. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%

jobbik és az ellenségkép. baromság.


itt egyedül a fidesz kampányol ellenségképpel. méghozzá az mszp-vel. asszem az elempések csináltak statisztikát, h hány százszor hangzott el a parlamentben az "elmúlt 8 év", ezenkívül elég végignézni az oldalon, hogy a fideszesek nem tudnak vitázni, csak azzal, hogy az mszp így meg úgy és a büdös szocik, stb stb.. aki nem fideszes az kapásból szoci, ellenség.


a jobbik nem fiktív ellenséget talált ki. a legtöbb magyar ismeri a cigányokat. ennyi.

2010. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!