Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-sok! Milyen konkrét bizonyí...

DK-sok! Milyen konkrét bizonyítékotok van arra, hogy Mészáros Lőrinc nem becsületes munkával szerezte vagyonát?

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 15:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%

#10

Miért hazudsz?

Szíjj László cégei majdnem akkora nyereséget realizáltak tavaly, mint Mészáros cégei.

2020. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13%

"b, a piaci ár többszöröséért végzi el a munkát, és a különbözetet én fizetem, míg az ő és a gazdái pénztárcájáz vastagítja. Gyakorlatilag lopás."


Olyan szakértőnek gondolod magad, aki meg tudja becsülni, hogy egy adott munka mennyibe kerül? Mert nem hiszem, hogy az vagy. Ha pedig nem vagy az, akkor ezek a szavak a te szádból semmit sem érnek.

2020. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
#12 nem, de ismertek a többi pályázói ajánlatai (már amíg egyáltalán pályázott még bárki más, mára már nem is nagyon próbálkoznak,) illetve tudjuk külföldön mennyibe kerülnek hasonló beruházások. Azt se felejtsük el, milyen gyakran az eredetileg elfogadott ajánlathoz képest is a sokszorosa lesz a végső számla az állami projekteknél. Szóval a jelek szerint igen, nagyobb szakértő vagyok mint akik a kormánynak dolgoznak. (Vagy alternatív magyarázat: menet közben jönnek rá, hogy még többet akarnak kilopni egy-egy beruházásból. Melyik hangzik valószínűbbnek?)
2020. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Micimacko67 ***** válasza:
80%

Csak egy a sok kozul...

[link]

2020. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, milyen jól összeugrasztotta az embereket a kérdező! És természetesen nem érdekli senki véleménye, csak élvezi, hogy vitatkoznak mások. Én már az elején megírtam, hogy csak trollkodik, de azt töröltette rögtön.

Bezzeg azon megsértődnek és cenzúrát kiáltanak ha az ő kérdésüket/hozzászólásukat törlik.

Tök egyszerűen fel lehet ismerni a komolytalan, fizetett kérdéseket (pl. semmittudo99nek ma már volt hasonló kérdése) és az emberek ahelyett, hogy hagynák, képesek vitatkozni... Ameddig a huszadik ugyanolyan kérdésre is reagálnak az emberek, addig nem fogják megunni a trollok.

2020. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!