Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc vagyonosodását...

Mészáros Lőrinc vagyonosodását a világban elérte már sok ember vagy nem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Lőrinc egy stróman. De ha megnézzük a külföldi startuposokat akkor ők is elérték a tíz év alatt ezerszereződő vagyont nem? Ott vannak PL a snapchat tulajai ők se voltak régen gazdagok és ma dollármilliárdosok huszonévesen. Szerintem ők sokkal jobban gyarapodtak mint a Lőrinc nem? Tehát ez az ezerszeres gyarapodás erre sok példa volt már szerintem nem?

2020. máj. 9. 14:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gazdasági mövekedésnek vannak organikus határai amit ML rég átlépett.
2020. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
6%
Nem stróman. Csak a balliberális álhírgyárak álomvilágában, aminek te is részese vagy az agymosásuk révén.
2020. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a Snapchat-nek van célközönsége, és egyedi ötlet volt ami hiányt pótolt, addig ML az ég világon nem csinált gyakorlatilag semmit.
2020. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Feri te is fideszes lettél?
2020. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%

#4

Attól, hogy nem hiszek el álhíreket, még nem vagyok fideszes. Nincs bizonyíték arra, hogy Mészáros stróman, a sok elmeroggyant mégis tényként kezeli. Egyszerűen elmebetegek.

2020. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

#5

De van bizonyíték. Nem is egy.. Feri,Feri...nem vagy a helyzet magaslatán látom. Ezt is elk**rtad.

2020. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

#6

Ha lenne bizonyíték rá, akkor Orbán és Mészáros már rég börtönben csücsülne.

2020. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

#7

A rendőrség, bíróságok, önkormányzatok meg akik számítanak ebben ,mind nyakig benne vannak.

2020. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Kérlek ne egymással vitatkozzatok! Nem az a kérdés, hogy Lőrinc értéket teremt e vagy sem. Az a kérdés, hogy ezt, hogy 1000 szeres vagyon tíz év alatt az ilyen snapchet meg ezek simán lenyomták nem?
2020. máj. 9. 16:12
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

#8

Egy újabb tévhit, amit valóságnak fogsz fel. :D Betegebb vagy, mint David Icke az összeesküvés gyártás apostola.

2020. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!