Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne rákényszeríteni...

Hogyan lehetne rákényszeríteni a városi lakosságot, hogy falura költözzenek?

Figyelt kérdés
Jöhetnek az ötletek.

2020. máj. 9. 19:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Feltámadtál Pol Pot?
2020. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Miért kellene ?
2020. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

És ennek mi értelme lenne? Vagy mindenki csak jól járna vele?


Kösz, én jól elvagyok itt városban. Én sem mondom meg másnak, hogy márpedig akkor is költözzön faluról városba, mert nekem itt jó. Neki meg ott.


Meg amúgy is állandó dinamika van, költöznek városból falura és fordítva is. Kényszeríteni? Nem az 50-es éveket éljük.

2020. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#1

Pont ezt kell megakadályozni.


#2

Nem kommunista vagyok, hanem annak ellentéte. Nemzeti érzelmű vagyok.

2020. máj. 9. 19:53
 5/26 árokpart ***** válasza:
55%
A versenyszféra beruházásait vidéken is támogatni kellene a gesztortelepüléseken. Oda a mezőgazdasági ágazaton túl, a falusi és a már leköltözött városi emberek is tudnának munkát vállalni.
2020. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A falvakban kimennek a kertbe az emberek és dolgoznak rendesen és ott fenntartják a Nemzeti Magyar kultúrát. A városokban csak lustálkodás megy és elsatnyulnak az ottlakók. És ott már nem is Nemzeti érzelműek, hanem internacionalista balliberális lesz belőlük.
2020. máj. 9. 19:56
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nincs bajom a faluval/kisvárossal, sem az ottani emberekkel. Azonban nem szeretek fűnyírózni meg kertészkedni sem. Meséld már el, minek menjek vidékre!
2020. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Amikor a világháborúban lebombázták a városokat sokan mentek vidékre :)
2020. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, én budapestiként örömmel költöznék vidékre, ha lenne korrekt megélhetést és fejlődést biztosító infrastruktúra és munkalehetőség, ami stabil lábakon áll és lehet rá életet alapozni. Hasonlóra gondolok, mint mondjuk Ausztriában a tiroli vidék. Ha ez adott valahol, akkor ott lesz minőségi kultúra és közösségi élet is. De nyomorogni éhbérért egy csóró, hanyatló faluban ahol a lakosság 99%-a évtizedekkel van fejben lemaradva a világtól, ráadásul nem történik semmi, hát köszönöm, de semmi pénzért.
2020. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%
Rákényszeríteni?Ez a szó olyan nyomasztó.Ne adj nekik munkalehetőséget,se segélyt,se semmi mást és akkor rákényszerülnek hogy vidéken háztájizzanak ha nem akarnak éhen halni.Bár ezt a fidesz már végigvitte úgyhogy már csak várnod kell.Már a külföldre menekülés sem opció a járvány következményei miatt.
2020. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!